Skocz do zawartości
  • 0

rower w przedziale 700-1100 zł. co wybrać?


Gość carlosb666

Pytanie

Gość carlosb666

Witam, proszę o rade w wyborze modelu. Jakieś dwa lata temu przestałem sie interesować rowerami (brak czasu) wcześniej bardzo dużo jeździłem. Stary rower którego używałem mimo to że był przezemnie konserwowany to juz jest przestarzały i się psuje i nie ma sensu tego naprawiać. Taeraz praktycznie już nie orientuje się w rynku rowerowym, co jest dobre a co nie. Proszę o radę w wyborze roweru w kwocie miedzy 700 a 1100 zł, najlepiej żeby była jak najniższa, chociaż najbardziej mi chodzi o to żeby stosunek ceny do jakości był jak najlepszy. Ogólnie rower będę wykorzystywał do dłuższych tras, które w większości będą szosami, ale często gorszej jakości. na pewno czasami zdarzy mi sie zjechać z asfaltu i wjechać na nie duże bezdroża. Ogólnie zależy mi na tym żeby był jak najbardziej wygodny lekki i nowoczesny (oczywiście w tym przedziale cenowym). Najlepiej żeby był nowy, proszę o konkretne propozycje za czym się rozglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...