Skocz do zawartości

[Gdańsk] objazd trasy


matmod

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam ale postaram się pożyczyć jakiś sprzęt od znajomych.

To, co jest napisane na stronie jest błędne. Na pewno powinny być jeszcze zera na końcu:). A i tak wtedy wysokość mi się nie zgadza tak 'na oko' MINI to wg mnie minimalnie około 500 metrów przewyższenia. Nie ma długich podjazdów ale charakter trasy to góra-dół-góra-dół-góra-dół-góra-dół-góra-dół-góra-dół ...:P Bez danych z pomiarów nie chce się wypowiadać ale już kilka razy jeździłem po częściach trasy z różnymi 'miernikami'. MEDIO i GRAND FONDO to odpowiednio 2x i 3x ta wartość. Jak będę znał dokładnie dam znać.

 

pozdrawiam

 

mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na trasie, przewyższenie z polara wyszło 633m, w zeszłym roku na medio wyszło dokładnie 635, trasa ma być ta sama więc mniej więcej wiadomo że płasko na pewno nie będzie :)

Wg moich obliczeń na Grand Fondo wyjdzie 107km, jak będzie sucho czołówka pojedzie ze średnią 26 - 27km/h , więc szykuje się porządny maraton, prawie 4h dla czołówki i 1900m przewyższenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na trasie, przewyższenie z polara wyszło 633m, w zeszłym roku na medio wyszło dokładnie 635, trasa ma być ta sama więc mniej więcej wiadomo że płasko na pewno nie będzie :)

Wg moich obliczeń na Grand Fondo wyjdzie 107km, jak będzie sucho czołówka pojedzie ze średnią 26 - 27km/h , więc szykuje się porządny maraton, prawie 4h dla czołówki i 1900m przewyższenia.

Jeśli MEDIO wyszło 635m (2 pętle), to niby czemu Grand Fondo ma mieć 1900m (3 pętle)?

Coś mi tutaj w Twoich obliczeniach nie pasuje. Według mnie GF powinno mieć około 1000m.

Chyba, że 635m to wynik z jednej pętli wtedy OK, ale MEDIO musiałoby mieć przy takim założeniu 1270m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszłoroczne MEDIO to tegoroczne MINI :). Sławek mierzył zeszłoroczne MEDIO :)

 

pozdr

 

mat.

Czyli:

MINI 635m

MEDIO 1270m

GRAND FONDO 1905m

 

A Orgi jak zwykle przekazują nam bzdety :) . Kopiują to co było w zeszłym roku i mają nas w d...e (nie znalazłem odpowiednie emotikony :D ).

Ciekawe czy na Tour de Pologne info o trasach jest tak samo profesjonalnie przygotowane :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje Wam jutro (sobota 23.5.2009) popołudniem (16-17)? Spotkanie przy zajeździe 'Oliwka'?:>

Aha i żeby nie było wątpliwości ;)... Nie znam całej trasy. Znam tylko druga połówkę - od okolic Matarni.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...