Skocz do zawartości

[rower] Mbike Renegade 0.5-czy opłaca się kupić?


stefanek24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w przyszłym tygodniu zamierzam kupić rower. Po wielu godzinach spędzonych w sklepach, na stronach internetowych, po rozmowach ze sprzedawcami postanowiłem, że chyba kupie Mbike Renegade 0.5- http://allegro.pl/item633154751_rower_gors..._5_11_5_kg.html.

 

Czy rower jest warty swojej ceny??

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to wiem, bo podobno dopiero od jakichś dwóch tygodni produkowany jest ten rower i podobno nie wiele sztuk zostało wypuszczonych (250sztuk-rozmawiałem wczoraj z Michałem Birnbaumem z Micpola). Ja jednak chciałbym się dowiedzieć czegoś o przerzutkach, manetkach itd. użytych w tym rowerze...jakiej są klasy i czy całość jest warta swojej ceny, bo gdzie nie pojadę to zaraz wszyscy pokazują mi ten rower (chociaż chce do 2tyś kupić) i zachwycają się nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo podobno dopiero od jakichś dwóch tygodni produkowany jest ten rower i podobno nie wiele sztuk zostało wypuszczonych (250sztuk-rozmawiałem wczoraj z Michałem Birnbaumem z Micpola)

 

Nie wiem, nie bazuję na plotkach, tylko na faktach.

 

Ja jednak chciałbym się dowiedzieć czegoś o przerzutkach, manetkach itd. użytych w tym rowerze...jakiej są klasy

 

Wyraźnie masz wymienione części, także jeżeli chcesz się o nich czegoś dowiedzieć, to internet i to forum stoją przed tobą otworem. Jak poczytasz, to z pewnością będziesz wiedział jaka to półka. Nie bądź leniem - im więcej poczytasz na początku, tym później będzie ci łatwiej.

 

czy całość jest warta swojej ceny, bo gdzie nie pojadę to zaraz wszyscy pokazują mi ten rower (chociaż chce do 2tyś kupić) i zachwycają się nim.

 

To oznacza tylko tyle, że jest promowany. Nie sugerowałbym się do końca tym co mówią.

Ale fakty są też takie, że na papierze rower prezentuje się przyzwoicie. Stosunek waga/cena to ewenement na polskim rynku.

Minus to mała rzesza klientów, brak recenzji,małe doświadczenie firmy no i promowanie w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie masz wymienione części, także jeżeli chcesz się o nich czegoś dowiedzieć, to internet i to forum stoją przed tobą otworem. Jak poczytasz, to z pewnością będziesz wiedział jaka to półka. Nie bądź leniem - im więcej poczytasz na początku, tym później będzie ci łatwiej.

 

Nie no...ja to wszystko przestudiowałem (od tygodnia nic nie robię, bo najpierw sam lubię się czegoś dowiedzieć, a dopiero później zadaje pytania), nawet zrobiłem sobie taki prosty kosztorys (posprawdzałem co ile kosztuje z części i jak to się ma do ceny roweru). No i wyszło mi, że to dobry sprzęt za przyzwoite pieniądze. Ogólnie porównywałem tą 0.5 z nową A4 Krossa (mniej więcej ta sama cena-200zł różnicy), no i jak dla mnie lepiej wypada 0.5...a co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...