Skocz do zawartości

[rowery] Kross Trans Alp vs Unibike Voyager


badjimi

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę nabyć dwa rowery trekingowe. Dla siebie oraz dla mojej Lepszej Połowy :)

Do tej pory byłem w 100% zdecydowany na konkretny model, a mianowicie na KROSSA Trans Alp'a, wersję z 2008 roku.

W tej chwili pojawiły się drobne wątpliwości, czy lepszym wyborem nie będzie jednak UNIBIKE Voyager (oczywiście jeden w wersji męskiej, drugi damka)

Patrząc moim niestety laickim okiem widzę delikatną(?) przewagę Krossa, przynajmniej w kwestii osprzętu: Kross w większości Alivio, Unibike - na Altusie.

Pozostałych podzespołów nie jestem w stanie porównać. Kross jest również tańszy, więc wydaje się być rozsądniejszym wyborem. Ale czy na pewno? Może to tylko pozory i lepiej skusić się jednak na Voyagera? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Moja lepsza połowa od zeszłego roku śmiga na Alpie i jak do tej pory jest zachwycona -w siodle 500km (wygodne siodełko z amortyzowana sztycą, światełka w piaście bez oprów toczenia, wygodna pozycja za kierownicą i Alivio bez zarzutu ) mały problem jest gdy wjeżdzamy w leśne ściezki bo ma troche wąskie opony 700x35c i lgnie w piasku ale znalazłem na to wyjscie i zamierzam jej kupić w tym roku oponki schwalbe 700x40c Land Cruiser, które na pewno dadzą rade w lekkich terenowych warunkach.

 

O unibiku nie piszę bo nie mam wiedzy na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...