Skocz do zawartości

Dyplom za uczestnictwo


Molus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W artykule (aktualności) z dnia 24 kwietnia 2009 mowa jest, cytuję:

 

Wszyscy uczestnicy cyklu SKANDIA Maraton LANG TEAM w ramach wpisowego otrzymują:

- pamiątkowy, imienny dyplom uczestnictwa w danej edycji,

 

Jak wielkie było zdziwienie mojego syna, kiedy usłyszał od Pani, że czegoś takiego nie wypisujemy :angry2: .

Dla mnie ten kawałek papieru nie jest ważny, ale dla młodszych uczestników np. na dystansie Rodzinnym sprawiłby wiele frajdy. Jeśli organizator podaje klasyfikację tego dystansu to mógłby chociaż dla chętnych wypisać dyplomik, który dla młodych kolarzy będzie dowodem uczestnictwa w imprezie. Mój syn akurat za każde miejsce w pierwszej trójce ma obiecaną 6 z W-f. Głupio jest mu tłumaczyć, aby Pani nauczycielka weszła sobie do internetu i sama sprawdziła wyniki :down: .

Podejrzewam, że znajdą się także chętni z innych dystansów, aby pobrać pamiątkowy dyplom :icon_wink: . Na innych edycjach nie ma z tym problemu.

A tak poza tym SKANDIA is The Best :) . Napisałem tylko krótką uwagę, dzieki której może być jeszcze lepiej :icon_wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panie i Panowie ze Skandia MTB Maraton czytający w/w post, dzieciaki to wasi przyszli uczestnicy, partnerzy, może nawet sponsorzy :icon_mrgreen:

Ja ze swoją 6-letnią Julką wybieram się do Nałęczowa na rodzinny, więc mam nadzieję na poprawę sytuacji.

 

Serdecznie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

skoro w regulaminie pisze, że każdy uczestnik poszczególnej edycji otrzyma dyplom pozostaje być może cierpliwie czekać. Może wzorem Biegu Piastów dyplomy zostaną rozesłane pocztą w terminie późniejszym. Organizator BP wysyła imienne dyplomy chyba 3-4 miesiące po zakończeniu biegu.

 

Może Lang Team roześle dyplomy po zakończeniu wszystkich tegorocznych edycji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta odpowiedź organizatora bardzo mnie oburza. Przez wiele lat społecznie prowadziłem klub sportowy dla dzieciaków i wiem jak bardzo wazne są te dyplomy. Skoro naraża to budżet imprezy, to proponuję dostarczenie przez uczestnika dyplomu i pisaka a organizator da z siebie troche wysiłku i wypisze pare słów. Dzieci beda usatysfakcjonowane. Zresztą pewnie chetnych na dyplom będzie niewielu. To naprawde niewielki wysiłek a satysfakcja dla uczestnika wielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troche uszczypliwy był mój post ale nie wszystkie dziciaki przejadą cały cykl. Ci którzy to zrobią na pewno ucieszą się z potwierdzenia tego faktu na dyplomie, czy certyfikacie. Czy dotyczy to również dystansu rodzinnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy bardzo, ale w tym cyklu SMLT nie będzie dyplomów. Przykro nam.

Pewnie dzieciom jest bardziej przykro.

Mam wrażenie, jakby żaden z Pracowników Lang Team jeszcze nie miał dzieci.

A może trzeba przyprowadzić za rękę dziecko do Organizatora z łzami w oczach? Tylko po co? Aby usłyszał to co ostatnio lub "przykro nam".

Przykro to jest dziecku!!!

Tu nie ma za co przepraszać, tu trzeba się wstydzić za swoje decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ubiegłego roku w Nałęczowie mój syn miał ten sam przykry przypadek. Wrócił rozczarowany z biura organizatorów. :wallbash: Zapewne to żaden problem wydrukować kilkaset dyplomów z logo Skandii i Lang Team, autografem Czesława Langa, ale dlaczego tego nie zrobiono? Tego nie wie nikt. Może to właśnie dzieci powinny stanąć wszystkie w szeregu i poprosić Pana Langa, żeby dla nich zrobiono dyplomy. Mój syn do dziś ma przypięty numer startowy na ścianie w pokoju i szykuje się na Nałęczów. Do organizatorów: warto nad tym pomyśleć, dzieci to motor dla rodziców, sami nie przyjadą a dla dziecka zrobią wszystko.Nawet pojadą na rowerze po wertepach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przepraszamy bardzo, ale w tym cyklu SMLT nie będzie dyplomów. Przykro nam.

 

Napisano 7.05.2009, 16:20

Natomiast na zakończenie całego cyklu Skandia Maraton każdy z uczestników, którzy ukończyli siedem maratonów otrzyma specjalny certyfikat.

 

Napisano 8.05.2009, 08:05

Może troche uszczypliwy był mój post ale nie wszystkie dziciaki przejadą cały cykl. Ci którzy to zrobią na pewno ucieszą się z potwierdzenia tego faktu na dyplomie, czy certyfikacie. Czy dotyczy to również dystansu rodzinnego?

 

Pewnie dzieciom jest bardziej przykro.

Mam wrażenie, jakby żaden z Pracowników Lang Team jeszcze nie miał dzieci.

A może trzeba przyprowadzić za rękę dziecko do Organizatora z łzami w oczach? Tylko po co? Aby usłyszał to co ostatnio lub "przykro nam".

Przykro to jest dziecku!!!

Tu nie ma za co przepraszać, tu trzeba się wstydzić za swoje decyzje.

 

Dzieciakom jest przykro to pewne ale generalnie, jeżeli cos jest napisane na oficjalnej stronie organizatora to powinno byc obowiazujace i żadne przepraszamy tego nie zmienia. Fakt ze tego jednego zapisu nie ma w regulaminie oznacza że organizator nie ma pełnej kontroli nad tym co jest pisane na oficjalnej stronie internetowej i to jest trudne do zaakceptowania nie tylko dla dzieci. Jeżeli nie robimy czegoś sami to bierzemy odpowiedzialność za czyny tych którym powiezyliśmy wykonanie pewnych zadań - w tym wypadku prowadzenie strony i warto sie do tej odpowiedzialnosci przyznać.

Rozumiem że ta deklaracja dotyczaca certyfikatu dotyczy przede wszystkim dzieci z dystansu rodzinnego. Jezeli ktos z tych małych uczestników przejedzie kilka tysiecy kilometrów samochodem po całej Polsce z szalonymi rodzicami tylko po to żeby przejechac 7 * 10 km na rowerze to niewatpliwie zasługuje na uchonorowanie bez względu na zajete miejsce.

W Chodzieży były medale dla uczestników trasy rodzinnej. szkoda ze zabrakło ich na dalszych edycjach maratonu. Sadze że dzieci powinny je otrzymac za kazdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W regulaminie wyraźnie pisze że zostaną uhonorowane poszczególne kategorie także na dystansie rodzinnym.My jako rodzice czytający regulaminy wyścigów w pewnym sensie zacgrzewając swoje dzieci do walki na trasie trochę je z winy organizatora "oszukaliśmy".Nie dostały nic ,nawet chwili na pudle ani nawet głośnego wyczytania wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich,

a może tak śladem cyklu ESKA FujiFilm Bike Maraton: podchodzisz do namiotu "wydawanie dyplomów", podajesz nr startowy i po dwudziestu sekundach jesteś szczęśliwym posiadaczem dyplomu z wydrukowanym czasem i miejscem dla kategorii, open i dystansu. Co więcej dojeżdżasz do mety i masz sms'a z czasem i miejscem, nie musisz przepychać się do listy z wynikami tylko z miejsca stajesz do kolejki oczekującej wolnego stanowiska czyszcząco - myjącego.

Już było tu wspominane o medalach dla każdego kto ukończył maraton. Chodzież pod tym względem nie ma równych i choć w tym roku brakło dla wszystkich to jednak nikt nie powinien czuć się urażony. Najwyraźniej popularyzacja ideii rowerowego spędzania wolnego czasu zrobiła swoje. Przerosło to najśmielsze oczekiwania organizatorów, wykorzystując akapit przesyłam pozdrowienia dla v-ce burmistrza, wzorowa impreza.

To tyle ewentualnych podpowiedzi do ewentualnego wzięcia pod uwagę i adaptację przy kolejnych edycjach. Ja i tak stanę z Wami w Kwidzynie a za rok postaram się przejechać kolejny cały cykl SCANDII, może już z dyplomami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast na zakończenie całego cyklu Skandia Maraton każdy z uczestników, którzy ukończyli siedem maratonów otrzyma specjalny certyfikat.

 

I co z tymi certyfikatami?

Dwoje dzieci, które 7-krotnie uczestniczyły w tegorocznej edycji na zakończenie wczorajszej imprezy poszło zapytać czy otrzymaja certyfikaty.

Niestety, nikt nie potrafił im na to pytanie odpowiedzieć.

 

Mam się śmiać, czy być smutnym razem z dzieckiem :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tymi certyfikatami?

Dwoje dzieci, które 7-krotnie uczestniczyły w tegorocznej edycji na zakończenie wczorajszej imprezy poszło zapytać czy otrzymaja certyfikaty.

Niestety, nikt nie potrafił im na to pytanie odpowiedzieć.

 

Mam się śmiać, czy być smutnym razem z dzieckiem ;) ?

Ja tez byłem wczopraj zapytac o ten certyfikat i pani w biurze była bardzo zdziwiona więc proponuję wysłać maila do organizatorów oficjalnie z powołaniem na ten wpis na forum. ja tak zrobię w sprawie mojego syna bo co prawda nie był na rodzinnym tylko na medio ale od tych 2 chłopców jest starszy rocznikiem tylko o 12 dni i tez był na wszystkich siedmiu edycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez byłem wczopraj zapytac o ten certyfikat i pani w biurze była bardzo zdziwiona więc proponuję wysłać maila do organizatorów oficjalnie z powołaniem na ten wpis na forum. ja tak zrobię w sprawie mojego syna bo co prawda nie był na rodzinnym tylko na medio ale od tych 2 chłopców jest starszy rocznikiem tylko o 12 dni i tez był na wszystkich siedmiu edycjach.

 

 

czyli jest już nas trzech w walce o certyfikaty dla chłopaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Dziś otrzymałem następującą odpowiedź:

 

"Witam,

 

Certyfikat uczestnictwa w Skandia Maraton Lang Team będzie można

pobrać ze strony internetowej. W aktualnościach pojawi się wiadomość

jak już będzie taka możliwość.

 

Pozdrawiam,

Michał Zieliński"

 

Ja też dziś, dokładnie taką samą ... czekamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj, tj. 22.12, na stronie orgów pojawiły się dyplomy do samodzielnego wypełnienia.

 

Nie dość, że samemu trzeba je sobie wypełnić, to dyplomy dopiero na "gwiazdkę" to lekka przeginka.

 

 

Dyplomy 2009

 

Istnieje możliwość wypełnienia i wydrukowania dyplomów uczestnictwa w Skandia Maraton Lang Team 2009. Pliki do pobrania znajdują się w menu głównym (lewa strona serwisu).

 

wtorek, 22 grudnia 2009 - 17:24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...