Skocz do zawartości
  • 0

Koło trze o ramę


Gość z0rk0

Pytanie

Witam Was. Chciałbym się zapytać jaka jest przyczyna tarcia koła o ramę ?

Już raz tak miałem i okazało się, że złamana jest ośka, a teraz nie wiem co jest przyczyną;).

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kukis

Witam! Też mam ten problem co chwile gdy che ruszyć pod wzniesienie na ciężkim biegu to zaraz koło zsuwa sie na rame. Guma od nowości, koło przykręcone na maksa do ramy a wciąż sie zsuwa, wyciagłem dzisiaj ośke nie jest złamana ani nie wyglada na krzywa.... jeszcze raz ja dzisiaj dokładnie przesmaruje jak nie zadziała to nie mam pojęcia w czym jest problem... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Też borykam się z tym problemem. Miałem luzy na piaście ale je zniwelowałem i problem nadal nie istąpił. U mnie guma jest wporządku, ośka też wygląda na dobrą gdyz nie jest złamana ani skrzywiona wyciągłem ją dzisiaj i jutro wczyszcze koło i wszytsko ładnie nasmaruje a jak to nie pomoże to nie mam pojęcia co z tym fantem jest nie tak... Dodam że rama jest z dwoma amortyzatorami (przód + tył) moze cos z rama chodź watpie bo rower nie miał żądnej kraksy a wszystkie śruby są na maksa podokręcane. Ma ktoś może jeszcze jakieś pomysły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...