Skocz do zawartości

[mostek] pell`s Ultralite


Bizon

Rekomendowane odpowiedzi

Cena -150 zł

Długość- 110 mm

Rozmiar-31,8

Waga -125 gr

Kat 7°

Rocznik prawdopodobnie 2007. Rocznik 2008 są już inaczej malowane -znacznie ładniej wyglądają przynajmniej dla mnie

Jest to mostek czeskiej formy.Czy znanej ? -nie wiem wcześniej o nich nie słyszałem,ale mają dość szeroki asortyment http://www.pells.cz/

Tak właściwie to miałem kupować wcs ,ale potem stwierdziłem że biały mostek by dobrze wyglądał,więc dołożyłem parę złotych do kasy przeznaczonej na wcs i sprawiłem sobie pellsa.Mostek może nie jest super lekki bo mam smica 31,8 120 mm i waży 114 gr,ale ma za to pewien atut którego nie ma smica.Ma prezencje :D Poza tym mostek jak mostek .Jest troszkę inaczej wyprofilowany jak moje wcześniejsze mostki ,ma duża dziurę przez którą widać rurę sterową i w niektórych miejscach jest kanciasty ,jak stare Volvo :) Póki co nie ma z nim żadnych problemów.Przejechałem jakieś 400 km .Mam go w szosie.Ciekaw jestem jak z farbą będzie ,ale to już czas pokaże.

Na Wadze

318110mmpells.th.jpg

Na rowerze

dsc00018y.th.jpg

W nowym malowaniu

imgasp.th.jpg

 

 

 

Tak na marginesie

A co do białych mostków na allegro pojawił się biały accent i nie jest znowu takim klockiem jeśli to jego rzeczywista waga i cena dość przystępna

Tak wyglada

twisterbial.th.jpg

 

http://www.allegro.pl/item599317498_mostek...1_8mm_bial.html

A na koniec zawsze można przemalować mostek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Hej,

 

Wiem, że temat jest stary, ale może będziesz w stanie mi pomóc. Chciałbym zamówić mostek/kierownice od Pells'a - problem w tym, że polski dystrybutor jest nim chyba tylko z nazwy, a Czesi nie wysyłają za granicę.

Będę wdzięczny za namiary sklepu, który wysyła części do Polski.

 

Dzięki, K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...