Skocz do zawartości

[rower] Decathlon RR 9.1 by stachmaister


Stachmaister

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Dzięki lekturze FR.org udało mi się złożyć taki o to rowerek:

 

Rama; Decathlon Rockraider 9.1 (skok 90mm)

Damper; Decathlon X-fusion

Stery; Decathlon (no name;p)

Widelec; Rock shox Tora 318 disc (skok 130mm) blokada na goleni

Korba; truvativ firex 3.3 team

Suport; zestaw z korbą;p

Pedały; Alu no name

Kierownica; Ritchey

Mostek; Ritchey comp

Rogi; M-Wave

Sztyca; Rockraider

Siodło; fizik Nsine

Hamulce; Avid BB5 przód/tył 180mm/180mm

Klamki;Avid Fr5

Manetki; Deore LX 3x9 (aluminiowe śrubki;p)

Przerzutka przód; sram X-gen

Przerzutka tył: Shi XTR M-970

Kaseta; Deore LX

Łańcuch: Accent PRO

Piasty: Shi Deore M475 disc

Szprychy; DT Champion 2.0 czarne

Obręcze; DT X455

Opony; Maxxis Wormdrive (agresywniejszy bieżnik na razie nie potrzebny)

Dętki: Panaracer

Chwyty; no name

Pancerze; podobno jakieś wypaśne;p

 

Na razie myślę że rowerek prezentuje się całkiem fajnie. W planach mam wymienić damper, pedały SPD i cały czas się zastanawiam nad kołami bo te deorki jakoś nie budzą mojego zaufanie po przejechaniu już ładnych paru km. Czekam na wasze opinie i rady dotyczące ewentualnych modyfikacji, Co zmienić w pierwszej kolejności. Mam w tym momencie tak około 700zł na mody. Jak myślicie w co warto zainwestować tą kasę??

 

Na razie tylko jedno zdjęcie, później postaram się wrzucić jakieś zdjęcia w plenerze.

 

5c5437b632739668.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście wygląda nieźle. Tylko tylni błotnik mi się nie podoba :rolleyes: Ale to już indywidualna sprawa. Pedały jakieś fajne wstawić. Koła, hmmm, to fakt że piasty deore najlepszymi opiniami się nie cieszą. Mam, LX-y i o wiele lepiej w sumie też nie jest.

 

Co do dampera, to nie jest to wyrób decathlona :D X-fusion O2 zapewne tam siedzi, tylko nie wiem jaki http://www.x-fusion-shox.com/ ogólnie to złe dampery nie są, tylko nie wiem jak wygląda ich serwis w Polsce. O ile w ogóle wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik w rzeczywistości nie wygląd tak źle. A z resztą pogoda się poprawi to i błotnik będzie ściągnięty, a teraz jest tylko po to by nie leciało na placy :rolleyes: Co do dampera mój błąd, nie zdążyłem edytować, damper to decthlon DAS Sport o2 tak jest na damperze. Nie wiem skąd mi się wziął X-fusion przepraszam za błąd. A co do dampera znalazłem SID-a XC ale to w innym dziale.

 

Co do kół to myślałem albo o całych mavic-ach crossride albo o jakiś fajnych piastach na maszynówkach i zapleść je na obecnych obręczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niedawno w mojej maszynce pojawiła się piasta przednia DT 370 w porównaniu do starej shimano to jest bóstwo i wizualnie i mechanicznie :P Mam już pedały pd-m535 czekam na buty i przesiadam się na spd <_< możliwe, że w wakacje wymienie amortyzator ale to zależy od obecnego właściciela ;) na chwilę obecną cieszę się myśle dość ciekawą maszyką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...