Skocz do zawartości

[pulsometr] Omron HR-100C


Farur

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio udało mnie się dorwać pulsometr Omron HR-100C - za darmo, taki bonusik... Mam cały zestaw oprócz instrukcji ;).

Jednak ze względu, że jest to dla mnie całkiem nowa rzecz zwracam się do Was! Czy ktoś posiada taki model? Z tego co szukałem to raczej jest on rzadko spotykany na naszym rynku. Nie wiem zbytnio jak go ustawić? Czy w ogóle wymaga jakiś ustawień (oprócz zegara, wydaje mnie się, że nie... ale mogę się mylić) :P (?) Może ktoś mógłby mi podesłać instrukcje? - wiem, wiem... zawsze można odwołać się do wujka google lub... zapytać na forum!

 

I jak mniej więcej należy założyć urządzenie monitorujące... Na jakiej wysokości, czy mogą wystąpić spore przekłamania?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i wyrozumiałość :) ! ! !

 

Znalazłem instrukcje, wszystko poustawiałem... Jedyne co mnie jeszcze zastanawia to na ile taka bateria starcza? Jak często wymieniacie je w swoich pulsometrach? I czy zauważyliście dużą różnicę pomiędzy energizerem a zwykłą bateryjką (2032)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...