Skocz do zawartości

[filmy] Ostrokołowe filmy


Yukon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Klaniam,

Badzmy szczerzy... Filmy z jazdy lub Alley'ow sa poprostu nudne... Naprawde trzeba kogos z instynktem filmowca aby zmontowac "zwykla jazde" we frapujacy i nie budzacy ziewania sposob po 2,3 minucie telepki z kasku lub ramy...

 

Wszystko przed Toba :sick: Dzialaj...

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przed Toba :sick: Dzialaj...

 

Nie ma sprawy... Ja osobiście myślę że najważniejsze są krótkie ujęcia, zmiana pozycji kamer itp. po prostu aby oko sie nie nudziło, z reszta takie filmiki nie musza być długie, krótki film ładnie zgrany z muzyką i juz cieszy oko

 

Mnie się podobią:

http://vimeo.com/3515160

http://vimeo.com/3163577 (ten i wiele innych od Rock'nRollin Fixie riders club)

 

To taka mala probka wyrażenia co lubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Tobą zgadzam mastiv, nie ma to ja popatrzeć na konkretne zapier*alanie na fixach, od razu człowieka bierze chęć, żeby na rower wyjść, a te tricki to się głównie ograniczają do barspinów i keospinów, ewentualnie fakie z szurumburum. Co do nudności "zwykłej" jazdy to nie przesadzajmy, kolesiom z Masha się udało zrobić prawie godzinny film, który już oglądałem baardzo dużo razy i nadal się nie nudzi, a tego typu produkcje najlepiej nakręcają do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Tobą zgadzam mastiv, nie ma to ja popatrzeć na konkretne zapier*alanie na fixach, od razu człowieka bierze chęć, żeby na rower wyjść, a te tricki to się głównie ograniczają do barspinów i keospinów, ewentualnie fakie z szurumburum. Co do nudności "zwykłej" jazdy to nie przesadzajmy, kolesiom z Masha się udało zrobić prawie godzinny film, który już oglądałem baardzo dużo razy i nadal się nie nudzi, a tego typu produkcje najlepiej nakręcają do jazdy.

 

Dobrze prawisz waść.

Lać mu wódki! ;-)

 

Mnie też jakoś tricki (i ich ograniczona liczba) nie kręcą. Za to zawsze jak jestem zmęczony albo poprostu zdycham a musze gdzieś pojechać, zarzucę MASH'a tudzież inny speedowy filmik z mocną nutą w tle i od razu czuję moc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVPISTA ;)

 

co do masza to jest juz zaobserwowany tzw. efekt masza.

 

mamy kolege ktory jest super ale sie leni ale gdy masza obejrzal, wypil cztery piwa to trase która normalnie nie chce mu sie robić a jak już to w godzine przebył w dziesięć minut i nadal zapewniał że "może pojechać wszędzie"

 

czasem sobie rano masza oglądam kawałek i potem jest mi fajnie.

 

jest taki efekt też że gdy grupa ziomków stara sie zrobić jakis trik i np dopiero po roku starań pierwszemu się uda to reszta szybko potem też zrobi ten trik bo zobaczy że sie da i coś zaskoczy w głowie (duszy?) to ma coś wspólnego z wyuczoną bezradnością ale w inną strone jakby, to bardzo ciekawe. gdy pojawił się internet ten efekt stał sie globalny. no i masz jest tu w kontekście bardzo git.

 

elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...