Skocz do zawartości

[osłona na łańcuch] jak w rowerach holenderskich


npoprostu

Rekomendowane odpowiedzi

Mój rower jest często narażony nawet na kilka godzin deszczu w ciągu dnia i mam z tego powodu cholerne wyrzuty sumienia... Wolałbym, żeby mój rower aż tak nie obrywał:confused: Myślę o osłonie na łańcuch - takiej jak mają rowery holenderskie. Czy warto takie coś dokupić? W sklepie powiedziano mi, że mogą być problemy z zamontowaniem, ale nie rozumiem dlaczego. Czy da rady takie coś założyć na każdy rower? Czy takie coś jest bardzo przydatne, dobrze pełni swoją funkcję ochronną? Czy jazda z czymś takim ma jakieś wady? Ile może wynosić cena takiego cuda? Starałem się poszukać jakichś informacji, ale gdy wpisuję "osłona na łańcuch" to nie ma tam tego, co bym chciał...

 

Przy okazji, możecie jeszcze coś doradzić, żeby chronić rower przed deszczem? Obecnie zamierzam dokupić pelerynę, sądzę, że zasłoni dużą część roweru; nie mam pomysłu, co jeszcze poza tymi dwiema rzeczami można by dokupić dla ochrony przed deszczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...