Skocz do zawartości

[wyprzedaż] Flood Sale w ChainReactionCycles


yoda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zachęcam wszystkich do zajrzenia na stronę CRC - największego sklepu rowerowego w UK. Jakiś czas temu zalało im magazyn i puszczają ten 'zalany'

towar po dużo niższych cenach.

Na razie nie ma tego dużo, ale podobno codziennie dodają nowe rzeczy.

Dziś dostałem paczke i te rzeczy wyglądają jak nowe, tylko że bez firmowego opakowania. A kupiłem za pół ceny.

 

www.chainreactioncycles.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem wczesniej, kupione przeze mnie rzeczy nie maja absolutnie zadnych sladow po wodzie. Są jak nowe. Łańcuch nawet był w oryginalnej folii, wiec woda nie mogla mu zaszkodzic, a kupilem go za 40% ceny. Jedynie na rączce skuwacza do łańcucha, pokrytej takim gumowatym materiałem, widać niewielkie zacieki. Ale to nieistotny detal.

Trzeba jednak miec szczescie zeby trafic cos fajnego, bo to znika w oczach. Poza tym trzeba się liczyć z tym, że nasze zamówienie zostanie anulowane. Ja kupiłem chyba z 20 artykułów, z czego połowa została anulowana, a pieniadze zwrocone. CRC lojalnie uprzedza o takiej ewentualności.

No i przesyłka do Polski kosztuje 10 funtów, więc tańszych rzeczy sie nie opłaci kupować.

Przyjemnych łowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...