Skocz do zawartości

[Rower] Kross Fr1 sign


KOSmal93

Rekomendowane odpowiedzi

maxis dobry da rade B)

Tylko nie wiem czy wart jest swojej ceny. on kosztuje z 80zł nie?

a za 50-55 możesz mieć lżejsze schwalbe table top, które moim zdaniem do dirtu są idealne. Większosć dirtowców własnie na nich śmiga, ja osobiście tez i sobie bardzo chwale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,25 za cienkie? Po pierwsze do dirtu nie potrzeba opon jak do "traktora", wnioskuje ze nie jeździles na wielu oponkach do tej pory (chodzi mi o różne szerokości), bo byś znał ich mniej/wiecej zachowanie, więc jeżeli chcesz wymienić swoje opony zaufaj temu co napisał Zido, bo rzeczywiście podał dośc popularny i sprawdzony model opon do dirtu z bardzo dobrą waga i stosunkiem jakości do ceny :D, najlepiej niech ktoś się wypowie co daję opona szersza jak 2,3 w dirtcie, bo z tego co wiem na razie to "lepiej chroni" obręcz przed uszkodzeniem, i lepiej sie sprawdzi w piaszczystym terenie (szczególnie na zakrętach)

 

P.S. http://extreme-shop.nazwa.pl/shop/product_...products_id=858

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dircie raczej małe prawdopodobieństwo ze tak wylądujesz by obręcz walnęła o podłoże. A jak wylądujesz jakoś krzywo to chyba nawet i opona 5.0 nie pomoże bo obręcz pokrzywiona ;P

Ja jezdziłem na schwalbe fastfred 2,35 i teraz na tt 2,2 i jak dla mnie to kolosalna różnica była. O wiele mniej siły wkładałem w pedałowanie, a rower sunął po betonie jak po mydle :P

Szersza opona moim zdaniem wiecej moze dać założona na przodzie. Ludzie zakładają na przód do dirtu własnie jakieś 2,2 a na tył nawet 1,95 bez jakiegoś specjalnego bieżnika.

 

Poczytaj w dziale o ogumieniu, moze toczyły juz sie tam podobne dyskusje. Bo ten topic staje sie mega bagnem :P O signie fr1 prawie w ogóle tutaj mowy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ? , właśnie o duro 3.0 slyszałem opnie że jest bardzo wytrzymała i sie nie sciera ,, co prawda dużo waży ale komu w dircie zależy na wadze :D

 

mam jeszcze jedno pytanko ,bo chce aby mój duracz był miękki to daje na max minus , tylko nie wiem jak mocno odkręcić (bo jak za mocno to sie korki odkręcą i sie jeszcze zgubią a tego nie chce ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...