Skocz do zawartości

Wałbrzych


mazur33333

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze Tobo sie rozchorowal mam prozbe do "localsoow" zeby przybyli jak najliczniej ;) w razie czego mozna zawsze kupic mape okolicy ale z przewodnikiem zawsze razniej :P

 

@Inferek - czy kierunek Sowa mysle ze nie koniecznie :) fajnie by bylo jakbys dotarl do Nas o 9 na grunwaldzki i w razie czego zaproponowal traske :P a jesli nie bedzie goory pomysloow to zdobedizemy sowe po raz 3eci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze mazur3333 spotkaj nas chociaz w Walbrzychu ;P i ew pogonisz nas w strone Inferka na sowe :D wpisuje nr Inferka do koma i w razie czego bede tarabanil... Co do tej czesniej strony to mysle ze spoko ;) ale czy trasa "zielona wokool gluszycy" jak ja nazwal Tobo jest jakos bardzo lisciasta? z tego co pamietam to drzew tam troche bylo ale raczej iglastych :P moze moglibysmy zaliczyc jedline i sowe jakos po traskach malo lisciastych i z tempem wycieczkowym.. w razie czego mooj kom 608291696 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegom z Wroclawia sie bardzo pdoobalo ;)

 

Jeszcze raz przepraszam za to MEGA opooznienie (dla niewtajemniczonych - punkt zbioorki 9.. dojazd maruderoow o 9.55.. wyjazd o 10.25 ;) to zmienianie opon juz by mnie na miejscu czekajacych ostatecznie zniszcylo i powybijalbym maruderoow pompka :) ale tak to jest jak zamiast zmieniania opony sie pije woodke do 4 rano... ja znimi nie pilem :D) ktoore wyniklo ;)

kiedy wreszcie przyjade do Was wlasnym autem to bede przed czasem :)

 

Super traska mimo ze dystans znikomy ( i co najwazniejsze singiel w jedlinie yes yes yes!) ale z forma jaka prezentowala czesc Wro-teamu (tak to ja) nie warto bylo sie dalej zapuszczac :P blotko fajne :) chlapanie w mordke jeszcze lepsze:P ogoolnie lodziomiodzio :)

 

ale jedno ALE sie pojawilo.. kiedy dotarlismy z powrotem na grunwaldzki (ta szybsza czesc wycieczki ;) to z przykroscia zaobserwowalismy pewna patologie.. otooz w 3 sklepach wokool nie bylo ZIMNEGO piwa! :) i musielismy pic cieple :)

 

ps,. zaraz spakuje pare fotek ktoore przyslal mi Janis-accent

 

link zabroniony/files/163518782/Walbrzych.rar.html

 

oto pare foteczek ;) dziwna dysproporcja szlak-poza szlakiem ale tak to juz bywa z tymi z nizin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...