Skocz do zawartości

[Dystans] Najdłuższy dobowy przelot !


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Mod Team
Coś cicho tutaj , ale to chyba przez pogode... IvanMTB mówił coś o 500km , a może mi się wydawało :o

 

Prowokator :P

Nie zebym sie czepial ale to Ty grzegorz1974paszek przebakiwales cos na temat ataku na 6 stowek... Ja tam niczego nie deklarowalem...

 

 

Data przyłączenia wszystko wyjaśnia :) Wskocze w tegoroczny topten przy pierwszej dogodnej okazji :D

 

Zapraszamy, zapraszamy :D Tytul posiadacza Zelaznego Zadu ciagle do wziecia :D

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

... tak sobie jeszcze kombinuje... Skoro do najlepszej 10-tki "wystarcza marne 426km" jako ze:

 

500 nie stanowi - albo ja mam spaczenie na temat ultramaratonów szosowych albo się słabo staracie :o

 

to mamy tu zbytek skromnosci :D

 

Data przyłączenia wszystko wyjaśnia :) Wskocze w tegoroczny topten przy pierwszej dogodnej okazji :D

 

Pudlo z palcem w przyslowiowym zadku skoro 5 stow nie stanowi...

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę jeszcze się zgłosić, ale rekord z zeszłego roku, dokładnie 26 lipca to 258Km, na trasie Nowa Ruda - Opole - Nowa Ruda. Cała trasa łącznie z 3 godzinnym pobytem w Opolu zajęła mi 14 godzin. Jechałem mniej więcej tak: (większy dystans spowodowany jest jeszcze moja wycieczką po Opolu, najmniejsze w końcu nie jest)

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cvhsbutxtbsoumam

 

W tym roku chętnie zaatakuję 350km, ale będę musiał opony zmienić, bo teraz jeżdżę na 1,95 typowo górskich, jadąc produkuję dźwięk podobny do tira :) Marzmy mi się rower szosowy, bo oprócz wspinania się na szczyty lubię też długie dystanse.

 

Na Klasyk Kłodzki pewnie się nie załapię, ale chętnie przejadę najdłuższą trasę. Ósmego sierpnia będę gdzieś w połowie trasy dookoła Polski. W kwietniu już planowałem bardzo podobną trasę, jednak jeszcze bardziej wymagającą ;)http://www.gpsies.com/map.do?fileId=vpkgocyecexaeqgg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie w ten weekend spróbujemy zamieszać w rankingu. W sobotę o 12 startujemy do naszego maratonu 750km w 24 godziny. W tym roku będzie można śledzić nasze zmagania na naszej stronie internetowej. Bezpośrednio z wozu technicznego będą wysyłane relacje oraz zdjęcia z trasy: www.kolarze.info Proszę o doping i jeśli ma ktoś dobre układy na Górze to prosimy o dobrą pogodę ;)

 

 

 

 

Artykuł z Dziennika Wschodniego na temat naszego maratonu: 750/24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę ;):P Dziś zrobiłem dystans dzienny 89km w godzinach gdzie słońce paliło ostro...to mój pierwszy tak długi wyjazd MTB po drogach leśnych plus troszkę szosy.

^_^ Jak mam jechać w taką pogodę to chyba pomyśle nad zamontowaniem Cooler Mastera na plecach :D :D bo upał to najgorsze co może być gdy się jeździ rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...