Skocz do zawartości

Canyon


Xanagaz

Rekomendowane odpowiedzi

Na przód może też wrzucę Conti, ale na razie chcę spróbować zestawienia Conti/Schwalbe.

Śruby to Aerozine (są na allegro) ale odwrócone napisami do "wewnątrz" gdyż stwierdziłem, ze wyglądają źle.

Może wymienię za jakiś czas na całe czarne.

Nie wiem czemu ale rower na takiej małej ramie z dużymi gumami przypomina mi 29'era. icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem jak Wy ale ja swój sprzęt postawiłem już na koła i pokręciłem co do śrubki. :)

W tym tygodniu nabyłem śruby oraz podkładki (alu, ti)kierownicę, zacisk sztycy, wcześniej dotarła tylna przerzutka oraz wałki do sztycy.

Teraz tylko wyregulować i sru! :)

Myślę czy by nie wykorzystać top cap boplight w którym zintegrowana śruba się wyrobiła.

Zdjęcia może wrzucę dopiero jak dotrze zacisk. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie, wrzuć fotki jak będziesz mógł :)

Ja wróciłem z urlopu i porobiłem trochę zakupów, głownie narzędzia, taśma do ZTR flow i inne szpeje.

Na tygodniu wybieram się przymierzyć kask 661 recon i przy okazji zakupię rękawiczki Speca, BG Ridge. Mierzyłem je w sklepie, leżą fantastycznie.

To będzie rok pełen przygód, już za miesiąc wypad w Bieszczady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę/czwartek będę miał zacisk do sztycy więc wyskoczę na pierwszy wypad i porobię fotki.

Niestety póki co odnoszę rower do jakiegoś serwisu żeby mi wyregulowali hamulce (nie mam do tego wystarczających kwalifikacji i nie wychodzi mi to ;)) oraz zmieniarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ladniutka

 

Kolega jest na jej zakupie. Jak skonczy skladac, nie omieszkam jej dosiasc, tym bardziej ze mamy ten sam wzrost :icon_wink:

 

Jaki rozmiar zamówił przy jakim wzroście? bo też czekam na tą ramę, ja wziąłem L przy 189cm.

 

Tak apropo, ktora rame canyona brac do maratonow/XC, przy ich ilosci mozna sie pogubic. Oczywiscie ALu, wciaz poszukuje czegos dla siebie ;)

Szkoda ze ta rama co podal chris nie wystepuje w wersji alu :(

Do maratonów z alu ht jest Grand Canyon Al oraz Yellowstone a z fulli alu Nerve MR, tutaj jest wszystko ładnie pokazane: http://www.canyon.com/_en/mountainbikes/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...