Skocz do zawartości

Canyon


Xanagaz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym takie naklejki, szukałem wczoraj, dzisiaj, znalazłem tylko w US. Masz może jakiś europejski e-link?

Do jakiej ceny+wagi+szerokości kierownica?

 

 

http://www.bikesdecals.com/2009-notubes-ztr-flow-decals-kit-set-for-wheel-in-red-p-485.html

Co do naklejek to nawet nie US czy UK, tylko z Urugwaj, ale powinno być bezproblemowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia ci... cii... Ci już wrzucam. icon_wink.gif

Te ze zdjęcia są z UK: --> KLIK <-- .

 

A co do kierownicy:

- szerokość: 580mm - 620mm

- mostek 31.8mm

- materiał: karbon

- możliwość montażu rogów

- waga do 140g

- cena, najlepiej do 300zł

Moim faworytem jest FSA K-Force 600mm, nowe u nas odpadają ze względu na cenę, na eBay są nawet za 90$ z przesyłką ale z Hong Kong'u więc bym czekał miesiąc. wallbash.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaję przy takim secie jak poniżej, zamówię w CRC, chyba, że znajdę jakiś e-shop gdzie złożę na supercompach.

 

Hope Pro 2 Disc Front 15mm 32h Gunsmoke

NoTubes ZTR Flow Disc Rim 32h Black

DT Swiss Spokes Competition Stainless DB Black 2mm-1.8mm

DT Swiss Nipple Upgrade Brass Pro-lock Black Set Per Single Wheel(DH/FR/XC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystkie modele tak mają. Szkoda, że nie dali tam innych przelotek, takich żeby można było samą linkę puścić. Z drugiej jednak strony jest pewność, że linka jest bardzo dobrze zabezpieczona i żaden syf się tam nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to rozwiązanie do końca nie podoba, ale cóż... tragedii nie ma.

Generalnie rower od tygodnia mam w częściach, do ściągnięcia jeszcze tylko damper, przednia przerzutka, tylna i manetki.

Z uwagii na pancerze/linki i ich prowadzenie w ramie to nie wiem czy się odważę je tknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie tylko. ;-)

Ja czekam na wagi które z Chin lecą już miesiąc, i wtedy poskładam wszystko do kupy i poważę.

Linki w ramie to nie problem! Zależy też czy będziesz miał standardowe pancerze czy koraliki, najlepsze byłyby te drugie ponieważ linka nie musiałaby się krzyżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy te oryginalne pancerze lecą po całej długości, czy może w ramie są tylko linki, a na wlocie i wylocie dane są tylko końcówki. Raczej to drugie.

Jeśli pancerz nie wejdzie do ramy to o wynalazkach typu gore ride-on można zapomnieć.

Kusi mnie aby to wybebeszyć, chyba, że ktoś mnie oświeci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... aaaaa... nie wiem skąd Ci przyszło do głowy by wciskać pancerz do ramy. icon_wink.gif

Dlaczego system zamknięty typu Gore (Nokon, I-Link, Ripcord etc) się nie sprawdzi?

Linka jest w liner'ze który idzie wewnątrz ramy, a pancerze czy też koraliki są na wejściu/wyjściu (jak na zdjęciu poniżej).

dsc01321t.jpg

dsc01322k.jpg

 

P.S.

Sam będę korzystał z Nokon'a.

 

Rozbebeszaj, nauczysz się na własnych błędach, najskuteczniejsza metoda, a w serwisie wezmą za to 30zł a Ty nadal uboższy w to doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zewnątrz to wiadomo jak to wygląda, ciekawiło mnie to jak jest wewnątrz.

Myślałem, że w uszczelnionych systemach musi być pancerz na całej długości, nie doczytałem, stąd zamieszanie.

Na razie muszę kupić koło, a jeśli miałbym rozbierać linki i pancerze to tylko po to by wszystko poważyć, co delikatnie mówiąc traci sens z racji tego, że przewody chodzą jak nówki.

Z natury robię wszystko samemu, dlatego serwis nigdy nie wchodzi, chyba, że to jakiś ekstramalny wypadek (zdarzyło się raz), a ja nie mam narzędzia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek zamówiłem koło, dzisiaj dostałem info, że już do mnie jedzie. Tak szybkiej realizacji się nie spodziewałem :)

 

Zostało tak jak pisałem, czyli:

 

Hope Pro 2 Disc Front 15mm 32h Gunsmoke

NoTubes ZTR Flow Disc Rim 32h Black

DT Swiss Spokes Competition Stainless DB Black 2mm-1.8mm

DT Swiss Nipple Upgrade Brass Pro-lock Black Set Per Single Wheel(DH/FR/XC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mówię pas :) Już miałem w koszyku gripy i przerzutkę, ale szkoda pieniędzy, trzeba za coś żyć :)

A za rok wymienię wszystko - tylne koło i przerzutkę, kasetę, korbę, manetki i obowiązkowo kierownicę (EA30 waży 360g!)

Może za rok będą już gripshifty x0 2x10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne kable bardzo dobrze się komponują z napisem na ramie, miałem zmieniać naklejki na sidzie ale zrezygnowałem. Co do śrub w korbie zamienię pewnie na czarne, aczkolwiek z czerwonych elementów mam tylko śruby, zaciski, rogi i wałki sztycy więc są to delikatne akcenty. rolleyes.gif

Kabli w hamulcach nie będę wymieniał, raczej uzbieram na R1 bo Avid mimo, że działają jak nowe już mi obrzydły bez jeżdżenia. icon_mrgreen.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...