Skocz do zawartości

[serwis] Poszukuje dobrego/rzetelnego w Bielsku


bikekam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kierując się od zamku w kierunku Białej (ul. Stojałowskiego) przed mostem odbijesz w prawo na plac fabryczny do ATH (przy drodze winien stać taki stary żółty rower jako reklama) i następnie po lewej stronie będzie sklep Gemma, a po prawej knajpka Poza Światem. W soboty serwis nie działa bo serwisant zazwyczaj myka na maratonach ;-) a tak w tygodniu 10-18

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

A w tych serwisach nie będą robić problemu jak się pójdzie ze swoimi częściami do wymiany? W jednym serwisie powiedzieli mi że wymieniają części zakupione tylko w ich sklepie ;), a jakie ceny w tym sklepie-szok!

 

Znalazłem też że sklep twomark ma serwis, ale ceny w tym sklepie, delikatnie mówiąc odbiegają od cen na allegro i innych sklepach internetowych.

 

A z kolei w innym jak przyszedłem z kasetą to pan zapytał za ile kupiłem i jak się dowiedział to tez nie był zadowolony, trochę mnie to wkurza, przecież nie chce żeby mi to za darmo robili tylko za to PŁACE, a oni jeszcze fochy robią - czy to moja wina, za jak zamówię w internecie, zapłacę za przesyłkę, montaż to jeszcze mi reszta zostanie (w porównaniu z ceną w niektórych sklepach)!

 

A nie wiecie jak w tych serwisach w bielsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twomark- bardzo dobry serwis, fachowe rady zdradzieckie ceny serwisu, atrakcyjne ceny osprzętu

Koral- bardzo dobry serwis, fachowe rady zdradzieckie ceny serwisu, sprzetu podobnie

dawna gemma - średnie ceny i beznadziejny serwis

sklep koło fiata a.p.- jak się pogada to super ceny średniego sprzętu i najtańszy dobry serwis podstawowy

hurtownie w cz-dz- lepiej sobie odpuścić;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podepne się troszkę pod temat. Potrzebuje oddać na przegląd amortyzator Tora 318 SA ale w Koralu śpiewneli 130zł co wydaje mi się zdziebko drogo, na allegro znalazłem gościa z B-B który zajmuje się serwisem amorków rowerowych i nie tylko http://allegro.pl/my_page.php?uid=5849558 - ktoś coś o nim wie ? Ewentualnie zna kogoś kto za rozsądną kase zrobi przegląd amorka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

witam

 

wlasnie otworzylem serwis rowerowy na ul trzech diamentow 2 (po drugiej stronie cieszynskiej naprzeciwko lidla, pawilon w ktorym jest solarium, wejscie od tylu). nazywam sie Thor Cycles.com. mam autoryzacje na naprawe amortyzatorow fox, lecz nie tylko amortyzatory robie, wiec zapraszam wszystkich (ze swoimi czesciami rowniez). w serwisie pracowalem kilka lat w londynie w najwiekszej sieci rowerowej w anglii, teraz w polsce nareszcie na swoim. :))

 

pozdrawiam i zapraszam

 

szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jest mozliwosc w Twoim serwisie naprawic amortyzator suntour XCR TA ?

w lewej goleni jest ni to tlumik bynajmniej od gory jest zalozona linka do manetki skoku

wcisnal sie ten srut czy cos co wystaje i naciska go dzwigienka poprzez linke.

Wyglada to na nierozbieralne choc moze sie da

dasz rade naprawic lub zainstalowac nowe ?

Niekoniecznie TA jezeli by spasowalo moze byc taki z blokada zamiast regulacja skoku.

Wiem ze opis marny ale nie znam fachowych nazw tych czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jest mozliwosc w Twoim serwisie naprawic amortyzator suntour XCR TA ?

w lewej goleni jest ni to tlumik bynajmniej od gory jest zalozona linka do manetki skoku

wcisnal sie ten srut czy cos co wystaje i naciska go dzwigienka poprzez linke.

Wyglada to na nierozbieralne choc moze sie da

dasz rade naprawic lub zainstalowac nowe ?

Niekoniecznie TA jezeli by spasowalo moze byc taki z blokada zamiast regulacja skoku.

Wiem ze opis marny ale nie znam fachowych nazw tych czesci

 

wpadnij, zobaczymy.. wszystko sie da naprawic.. to tylko kwestia czasu i czesci zamiennych. :)))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...