Skocz do zawartości

Ząbkowice Śl., Srebrna Góra, Bielawa i okolice tych okolic.


miromiro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktokolwiek chce pojeździć w grupie, w terenie i na szosie ale na górskim rowerze, a nie ma z kim; jeśli ktoś ma zamiar pojeździć w weekendy czy też w tygodniu - późniejszym popołudniem, to można się jakoś informować o tym w tym miejscu. Może się uda skręcić jakąś ekipę. Szukam osób, którzy się szybko nie poddają i mają wiarę w swoje możliwości. Szukam osób, które potrafią też i innym w czasie drogi pomagać jak również wspólnie przygotowywać wyjazdy, brać na siebie część obowiązków w organizacji. Wszelkie inne pomysły i propozycje w temacie - mile widziane. Można się umawiać i jeździć. Liczy się dobre towarzystwo i dobra zabawa na dwóch kółkach.

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mirek, radziłbym wybrać sie do Kamieńca Ząbkowickiego, szczegółnie weekendami, bo naprawdę sporo osób tam śmiga.

Sam jadąc w stronę Nysy do Głębinowa mijałem kilkunastu góralów, sporo też bierze udział w zawodach mtb, wiec może warto tam się udać. Wiem, że to całkiem inny kierunek, ale spróbować trzeba... zwłaszcza, że tam wzniesien tez nie brakuje :down:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mirek, radziłbym wybrać sie do Kamieńca Ząbkowickiego, szczegółnie weekendami, bo naprawdę sporo osób tam śmiga.

Sam jadąc w stronę Nysy do Głębinowa mijałem kilkunastu góralów, sporo też bierze udział w zawodach mtb, wiec może warto tam się udać. Wiem, że to całkiem inny kierunek, ale spróbować trzeba... zwłaszcza, że tam wzniesien tez nie brakuje :down:

Pozdro

 

DZIEKI SERDECZNE INFEREK ZA ODPOWIEDZ I ZA WSKAZOWKI. DZIEKI TEZ JESZCZE RAZ ZA PIERWSZY WSPOLNY WYJAZD. POWODZENIA NA MARATONIE. MOZE I SIE WYBIORE W KIERUNKU KAMIENCA, CHOC OBECNIE INTERESUJA MNIE BARDZIEJ TE REJONY, ALE TAM TEZ BEDE MUSIAL JECHAC, DZIEKI ZA PODPOWIEDZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że pomęczę Cię jeszcze troche na rowerze, moze nawet w przyszłym tygodniu jak bedzie czas i chęci.

 

SUPER, CIESZE SIE, ZE BEDZIE Z KIM POJEZDZIC. TYLKO MUSISZ MI DOKLADNIE DAC ZNAC W JAKICH GODZINACH, BY MI PASOWALO. BO JA W NAJBLIZSZYM CZASIE BEDE MIAL CZAS GLOWNIE ZAJETY MIEDZY GODZINA 16.30 A 19.00, WIEC JEDYNIE WCZESNIEJ. JAK PRZYJEDZIESZ Z BRENNEJ TO DAJ ZNAC CO I JAK NA GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo, czyżby nikt w tym rejonie nie jeździł na rowerku? Cosik mnie to dziwi, choc pewnie dla wielu sezon sie juz skonczyl.

 

B)

 

Czekam nadal na odwaznych i gotowych do wspolnje jazdy w wolnym czasie w tych rejonach. A jak ludzie w Kamiencu, Bardzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...