Skocz do zawartości

[licznik] z termometrem


npoprostu

Rekomendowane odpowiedzi

Moglibyście polecić jakiś dobry licznik mający tę funkcję? Udało mi się znaleźć jeden firmy Sigma, ale jest on od razu z pulsometrem, i cena tego licznika wynosi ponad trzy stówy... Ja jestem gotów wydać co najwyżej 120 zł, i w dodatku, żeby wyszło 120 zł wliczając w to sensor kadencji i koszty przesyłki.

 

Z funkcji pogodowych to najbardziej zależy mi oczywiście na temperaturze, ale im więcej danych odnośnie pogody tym lepiej... Czy są liczniki – ale nie GPS-owe (byłoby za drogo)– które pokazują jeszcze inne dane nt. pogody niż temperatura, np wilgotność powietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketowe produkty z miejsca odpadają. Z brakiem gotówki radzę sobie tak, że rzadko coś kupuję w nadziei, że jak już coś kupię, to posłuży mi to przez długi czas (chciałbym używać tego licznika przez minimum 3 lata, a może i 5 lat). Gdybym kupował tanio, to ogólnie mówiąc, nie móglbym kupować rzadko. Myślałem o Sigmie, bo chciałbym wziąć to, co jest sprawdzone przez największą liczbę osób. Właśnie o Sigmie najwięcej słychać...

 

Dobra, powiedzmy, że mogę wydać maksymalnie dwie stówy, ale teraz moje wymagania wzrosły – chciałbym jeszcze, żeby licznik pokazywał wysokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Najtańsza, ale i zarazem najwyższy model Sigmy, który spełnia twoje wymagania wykracza poza twój budżet. Jest to Sigma Sport BC2006 MHR, jednak ludzie raczej go nie polecają ze względu na to, że się zawiesza, gubi sygnał. Znajomy go ma, na początku były z nim problemy. Ale po wymianie na dobre baterie już jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten licznik już mi się nawet podoba; jedyne, co mi się w nim nie podoba to to, że jest z DTS-em. Jak patrzyłem na ceny wersji z DTS i bez DTS, to mogę powiedzieć, że bezprzewodowość kosztuje dodatkowe cztery dychy. To sporo, ale jeszcze ważniejsze dla mnie od tego, że bezprzewodowe są droższe, jest to, że są również bardziej zawodne. Wolę mieć licznik na kabelek i mieć pewność, że wszystko będzie działać jak trzeba. Niestety, jak teraz sprawdziłem, to Bc 2006 jest tylko w wersji bezprzewodowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...