Skocz do zawartości

Kona Owners Area


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może gdzie można u nas dostać koszulke, bluze czy coś podobnego z napisem KONA?

Chodzi mi dokładniej o koszulke kolarską jak i zwykly t-shirt w którym sie chodzi na codzien :D

Pozdro

 

allegro... Ja kupiłem bluze i jestem zadowolony. Tylko trochę kolor schodzi. Ale jest wygodna.

 

A co do małej ilości rowerków KONA... W Lublinie widzięłm dwie Kony. Kikapu 2005 (o ile się nie mylę) i Calderę 2005. W Świdniku też ktoś oprócz mnie śmiga na Konie ale raczej czymś do poskakania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm... chyba sobie kupie to co proponuje Lookas... bede outsiderem i takim wyjatkowym koniarzem.... :D:P

 

--- 03.12.06.

 

Co tu tak cicho ?!

 

Zachecam posiadaczy do wypowiadania jak sie sprawuja rowerki, czy macie jakies klopoty, co jest nie tak, albo jak sie jezdzi. :)

 

Czekam na wypowiedzi, przynaleznosc do klubu zobowiazuje :)

 

P.S.

Sorry za post pod postem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czyli ze odciagasz zacisk i dzialasz sila (opierasz sie) o kiere- wektor sily skierowany ku dolowi (naciskasz w dol), jesli cos strzeli, albo cos to znaczy ze wskoczylo, jesli nie mozesz lekko poruszac kiera na boki (gora/dol- kolo musi stac na ziemi). Jesli sie poprawi zaciskasz zacisk. Jesli nie to nie to. :P

 

Mam nadzieje, ze zrozumiales, jak co to mow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze odciagasz zacisk i dzialasz sila (opierasz sie) o kiere- wektor sily skierowany ku dolowi (naciskasz w dol), jesli cos strzeli, albo cos to znaczy ze wskoczylo, jesli nie mozesz lekko poruszac kiera na boki (gora/dol- kolo musi stac na ziemi). Jesli sie poprawi zaciskasz zacisk. Jesli nie to nie to. :P

Ale u mnie to tylni hamulec ociera :P a więc tutaj kręcenie kierownicą nic nie da ani nie pomoże:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...