Skocz do zawartości

Kona Owners Area


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

I ja sie dopisze :033:

 

Kona Hahanna 05

 

Mam go dopiero od piatku i juz wyladowal w serwisie :/.Jadac po kafelkach manetki lataja szczegolnie lewa przezutki to chyba w ogole nie byly wyregulowane bo gdy dam na najwyzsza przednia i tylnia najmniejsza obciera glosno chodzi czasami zgrzytnie.Mam nadzieje ze pozniej po serwisie bedzie lepiej a rower bede mial dopiero w piatek :).Ale kone mam do klubu sie zapisze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w klubie! :) Ja tak bardziej osobiście, bo też FM :) hehe Co wymieniłeś?

 

 

No właśnie - bolesna sprawa, że praktycznie zawsze trzeba coś wymieniać. Dlatego u mnie Kony to tak naprawdę jest tylko rama i damper. Reszta poskładana jak chciałem. Wyszło tanio i tak jak chciałem, czyli nieźle. Na długie wyprawy szukam jednak oryginalnego, wygodnego siodełka z WTB - ma ktoś zbędne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kr1s1983->chyba sie oplacalo ja za swoja hahanne dalem 1500zl nowa na razie wrazenia pozytywne fajnie sie jezdzi tyle ze z kondycja u mnie cienko zaraz sie mecze poce słabo sie robi :) itd papieroski i lenstwo wychodza :D.Jedyne co sie obawaiam zeby mi nie ukradli :) co polecacie do obrony jakas dluga papke ?? :) ale tez strach trzasniesz kogos taka w leb to jeszcze zabijesz i dopiero bedzie hehe.Jezdze po wawie a to miasto pelne dresow i psycholi.Choc jeszcze mnie nikt tu nie skroil ale obawy zawsze sa a utrata nowiutkiego roweru to dla mnie koszmar.I chyba bym sie nerwowo zalamal jakby cos takiego nastapilo :).Moj znajomy mial wypasionego giatna kupil za 2500zl mial go 3 tygodnie!! i go zdjeli z niego skandal.

 

To ja przeplacilem jeszcze tydzien temu kosztowal 1599zl w ski teamie nawet dostalem rabat haha za 1500zl a teraz 1299zl szkoda 200 w plecy ;). http://www.skiteam.pl/archiwum/2005/?off=l...&id_produktu=50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym się zapisać. Moje marzenie o Konie stało się faktem i od dwóch tygodni mój rower złożony jest na ramie Nunu z 2003 roku. Czyli roku, kiedy była śliczna - czarno-biała. Właśnie taka:

http://www.konaworld.com/2k3/2k3bikes.cfm

Moja nie ma żadnej części zgodnej z tą specyfikacją (nie licząc ramy), za to jest jeszcze ładniejsza B)

 

Coś ten link nie do końca działa jak powinien. Z "Kona cross country hardtails" trzeba wybrać Nunu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak mówisz. Te dwukolorowe ramki najbardziej mi się w Konach podobają. Na żadną wersję Kuli mnie nie stać, nawet na samą ramę, ale udało mi się wyrwać używkę Nunu w moim rozmiarze (18) za 400zł, więc nie zastanawiałem się długo. To malowanie chwyta mnie po prostu za serce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie zapewne żadna, ale chodzi mi o to, że dwukolorowe. Biało-jakieś. W tym roku biało-niebieskie, a Kula DeLuxe biało-pomarańczowe. Chociaż ten biały nie jest chyba biały do końca, ale kość słoniowa. I tak wygląda genialnie. No i zeszłoroczna Kula (w skitaeamie na 17 stycznia były jeszcze miesiąc temu rozmiary 18 i 19 za 4 tys. chyba z 6,2 tys. - race face evolve, Fox z przodu) w dwóch odcieniach niebieskiego i bieli. Masakrycznie ładna. http://www.skiteam.pl/archiwum/2005/?off=l...&id_produktu=55

 

Gdybym miał teraz 4k na nowy rower, ani chwili bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja ma swoja z 2004 i mi sie jeszcze najbardziej podoba :P z tych co do tej pory widzialem , choc z 2004 zaista tez byla delux :/ ale troszke wiecej kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Dołączam do klubu z moją Calderą 2005. Z wrażenia nie mogłem się oprzeć pokusie kupna nowej ramy Kula deluxe i teraz powoli kompletuję do niej części. Myślę że wiosną już wyjadę na pierwsze testy :D

 

Też mam calderę 05 - od niedawna - napisz cos o niej - bo jak na razie to dla mnie zeje.... rowerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam calderę 05 - od niedawna - napisz cos o niej - bo jak na razie to dla mnie zeje.... rowerek

 

Z rowerku jestem bardzo zadowolony, wymieniłem tylko z przodu przerzutkę na xt i niedawno łańcuch i kasetę na sram 7.0. Ale mam małe zmartwienie bo ostatnio amor złapał mały luz i stuka, muszę się udać z tym do serwisu. Podobno w Marzokach tej klasy to norma. Poza tym rowerek jest OK. Mój brat ma GF Tassaraję i zrobiłem na nim troche kilometrów ale lepiej czuję się na Konie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...