Skocz do zawartości

[ciekawostki ostrokolowe] Interesujace fakty z ostrokolowym zadeciem.


IvanMTB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
odpowiedź do sygnaturki painmakera, coś o jakimś skidzie w deszczu -

zrób to bez nogi!

http://www.shorpy.com/node/6380?size=_original

(nie odbieraj tego jako osobisty atak czy coś.tylko obejrz zdjęcie i zadumaj się)

tylko on nie robi skida przyjaciela

robiłeś kiedyś overbara??

łatwiej jest podnieść nogę do góry niż przełożyć ją przez kieratę

ale gratuluję ci bo zdjęcie kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie foka

teraz jakuza wyda na niego wyrok

i matka azjaty na niego nakrzyczy

czasem trzeba przypier***** żeby koleś zrozumiał że nie ma do czynienia z niedorozwiniętym nastolatkiem

niektórzy to uskuteczniają w naszym pieknym mieście

kilka lusterek się posypało, kilka zębów

ale kierowca zastanowi się 2 razy zanim znowu wysiądzie z auta żeby kogoś "ukarać"

 

 

ale ty jak najbardziej możesz uciekać

każdy ma swój sposób na nudę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mieszane uczucia.

czy to aby nie za serio rowerzysta podszedł do tego.stłukł tego kitajca po głowie ulockiem.

z drugiej strony duma, że nie puścił roweru i asian guy odszedł z płaczem.

przypomnijcie sobie aferę, jak badboy glina pączkowy w nujorku pchnął cyklistę że się wywrócił na masie krytycznej.

całe ichniejsze środowisko rowerowe krzyczało, że ten pan już nikogo więcej nie zabije, chłop wyleciał z roboty i wszyscy temu przyklasnęli.

a tu kitajec może nawet skończyć ze wstrząsem mózgu.sprawa wygląda o wiele brutalniej niż wspomniany przypadek na masie:

 

i nie nazwałbym tego ucieczką jak napisał kolega painmaker.

ale wolę zasnąć ze świadomością, że brzydko kogoś nazwałem i pokazałem mu palec po czym zająłem się czymś ciekawszym

niż z krwią starego człowieka na ulocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy to uskuteczniają w naszym pieknym mieście

kilka lusterek się posypało, kilka zębów

ale kierowca zastanowi się 2 razy zanim znowu wysiądzie z auta żeby kogoś "ukarać"

słyszałem słyszałem, dobrze zrobiliscie. nie ma to jak dobry wpi**dol na nauczke. :D

 

tak tylko wrazilem nadzieje ze chciałbym zachowac troche zimenj krwi i pomyslec o konsekwencjach. fakt faktem nigdy nie wiadomo jakby sie czlowiek zachowal w prawdziwej sytuacji.

Jak sie wie kogo, i wie za co, to można osobę w samochodzie legalnie ukarać. Nie mam mozliwosci ale pokazalbym wam taki kwitek który dostałem z wydzialu drogowego, że laska (no jej bym wpier**lu nie spuszczał) dostała 300zł mandatu za to ze zrobila cos czego nie powinna... w sumie painmaker sam mi doradzal zeby to zglaszac... kwitek wisi na scianie teraz. taka mała historia ze legalnie tez mozna.. :)

 

ale zeby sie nie narazac to powiem ze sa sytacje gdzie taka bójka jest nieunikniona a z mojego poprzedniego posta wynika ze bym spier**lał w kazdej sytacji, a to nie prawda... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem trzeba przypier***** żeby koleś zrozumiał że nie ma do czynienia z niedorozwiniętym nastolatkiem

niektórzy to uskuteczniają w naszym pieknym mieście

kilka lusterek się posypało, kilka zębów

ale kierowca zastanowi się 2 razy zanim znowu wysiądzie z auta żeby kogoś "ukarać"

Dla mnie to jest właśnie zachowanie "niedorozwiniętego nastolatka". To, że ktoś zachowuje się jak idiota nie oznacza, że trzeba robić to samo albo jeszcze gorzej. Denerwuje mnie zachowanie niektórych kierowców, ale nie widzi mi się zniżać do ich poziomu. Nie jesteśmy dzikusami z buszu na Teutatesa - zachowujmy się jak ludzie, bo agresją nic się nie osiągnie. Jak można wymagać życzliwości na drodze jednocześnie samemu zachowując się jak dzikie zwierze? Choć z góry zaznaczam, że nie znam konkretnie sytuacji i wypowiadam się bardziej ogólnikowo, bo różnie to bywa i czasami konfrontacja jest nieunikniona, jednak to co zrobił gość z filmiku było zdecydowanie za daleko posunięte - wystarczyło odjechać i zignorować - gówno się omija z daleka, żeby w nie nie wdepnąć, jak mówi stare ludowe przysłowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak by nie został ukarany, to czuł by sie większym guru w swojej puscze, i by zajeżdzał droge rowerzystom dalej myśląc że jak jest w niej tojest panem i może wszystko a tak to przynajmniej next razem sie upewni czy jak zajedzie komuś droge to czy ten któremu zajechał nie dogoni go w korku i nie oklepie mu lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

Tak czytam sobie te ekhem... madrosci i sie zastanawiam. Kim-ze jestescie O Wspaniali skoro dajecie sobie lekka reka prawo do wymierzania sprawiedliwosci za pomoca przemocy?

Przypomina mi sie wierszyk jaki wieeeki cale temu Papcio Chmiel umiescil w jednym ze swoich albumow z Tytusem...

 

... jeden duzy, drugi maly, rozum splynal im w pedaly...

 

Czasami mam nieodparte wrazenie ze jak ktos wsiadzie na ostre kolo, a juz niedajpanieboze udziela sie w niektorych inicjatywach ostrokolowych o anarchistycznym zabarwieniu albo pracuje jako kurier rowerowy nagle uzyskuje status poboga, nietykalnego, lepszej istoty Ktora Jest Ponad Calym Zgnilym Swiatem...

 

Miedzy innymi dlatego jakos tak zupelnie nie czuje potrzeby integrowania sie z nurtami kuriersko-trikosko-kijwiejakimijeszcze gdyz przeszkadza mi w nim to poczucie bycia lepszym i ponad...

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warszawie kierowca celowo zajeżdżal drogę kuriwrowi z kaspio bodajże

ten zastawił mu drogę, dał znać na radiu chłopakom z firmy, zjechali się i obili mu samochód łańcuchami i innymi...

teraz kurierzy mają szacunek i ludzie wolą ich szanować

 

 

banda gówniarzy, nie?

a ja uważam że postąpili słusznie. tyle że oni mieli jaja żeby powiedzieć stop.

a wy pozwalajcie na siebie pluć i spychać się z drogi

pocieszę was że dopóki nie zaoponujecie będzie coraz gorzej

 

 

a ciebie foka pani POTRĄCIŁA a nie zajechała drogę

tam doszło do wypadku a nie niebezpiecznej sytuacji

a jak na spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia to dostała śmiech a nie mandat

ja dostałem 200zł za przekroczenie prędkości o 25km/h

więc nie mów mi o sprawiedliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

No faktycznie. Maja teraz "szacunek". Taki na poziomie karczkow z bejsbolami.

Moze mam jakas staroswiecka definicje szacunku ale jakos wandalizm na poziomie kiboli demolujacych SKM-ki nie miesci mi sie w niej.

 

Nie bede tez specjalnie zaskoczony jak za jakis czas kurierzy podniosa larum gdyz sprowadzony do "poziomu" kierowca skrzyknie swoich "ziomkow" i nastepnym razem jak zobaczy kuriera wsadzi mu kij w szprychy, zepchnie z jezdni lub odwiedzi z kilkoma "akcesoriami" w celu ustalenia pojec "sprawiedliwosc i szacunek".

Jak by tak eskalowac na wlasna reke wymiar sprawiedliwosci nagle by sie okazalo ze biegamy po ulicach z bronia palna w celu dowiedzenia i wyegzekwowania swoich praw.

 

Demonizujac (a moze juz wcale nie?), za chwile kazdy cyklista bedzie postrzegany jak uliczny zulik i terrorysta.

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że na rowerze jeździ się dla przyjemności, radości... Ale widzę, że niektórzy mają tendencję do robienia z tego walki o przetrwanie :thumbsup:

razem z bozarem podpisuję się pod tym co mówi Ivan, zwłaszcza wyżej. Ech, święte słowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że jeśli do ekipy kurierów z radością demolujących czyjś samochód w imię równości na drodze zjedzie się większa ekipa autów to co.

będzie płacz, że niesprawiedliwość.

painmaker nikt nie ma wyłączności na sprawiedliwość i manie racji na drodze. jak pisałem.jednego dnia z kolegami tłuczesz szyby komuś, kto ci zajechał.

następnego dnia możesz nieść rower na ramieniu do domu bo komuś zajechałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...