Skocz do zawartości

[torba "kurierska"] znacie jakieś niedrogie propozycje?


MarcinN

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka sesja foto.

http://img684.imageshack.us/gal.php?g=p2301101702.jpg

 

Torba w największym rozmiarze, "skręcona" paskami do najmniejszych wymiarów ze względów praktycznych. Są mniejsze wersje dostępne i te polecam dla "normalnych" juzerów. Do tej mojej skręconej na maksa bez problemu zmieścił się mój plecak 20l ze "stelażem", którego wcześniej używałem. Jak torbę rozłoży się na maksa to jest ogromna. Łatwo się dopasowuje pod wymiary użytkownika, jak i rzeczy które się wiezie na plecach. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż plecak. Ja kupiłem bo jeżdżę do pracy codziennie rowerem, a potem często zakupy jakieś robię i plecak mnie już wkurzał mocno. Nie trzeba być mega fixedgir kurierem, żeby wygodnie coś na plecach wozić, tak samo jak nie trzeba być kolarzem torowy, żeby na ostrym jeździć.

 

Jak masz kasę to kupuj, a raczej zaklepuj z następnej dostawy potencjalne sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

W sumie dobrze, że temat został odkopany; czy ktoś mógłby napisać coś na temat tych toreb

http://allegro.pl/item1337131314.html ?

 

Wiem, że w tym temacie kilka osób pisało już co nieco o nich, ale raz- to było ponad roku temu, a dwa- "może coś się zmieniło". Jakby nie patrzeć to jest to najprawdopodobniej jedyna (?) propozycja torby kurierskiej w takiej cenie- warto czy już lepiej przemilczeć te horrendalne ceny innych producentów i zabulić ponad 4 stówy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyje je nasz kolega.

ja dostalem taka torbe po kims i akutalnie po mnie juz tez nastepna osoba ja ma.

procz mnie jeszcze troche osob takie ma i nikt nie narzeka. ja tez nie narzekalem.

i jesli ktos jest podjarany na mesendzera, to polecam wlasnie monkey bags.

sa po prostu spoko, jak wszystkie jego produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kulegę rozumiem. też nie mam stówy, żeby wpakować w jakiś szit. btw, mam złe doświadczenia z plecakiem milo. nie wytrzymał 3 miesięcy autostopowego szwędania się po europie. pruje się jak nie przymierzając, dziewczyny z placu cyryla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głupi sposób przepie... pieniądze to każdy potrafi. Wole jak ktoś milczy kiedy nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia. Wiem, że Milo szyje u chińczyków więc różnie z tym bywa, dlatego pytam, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytasz jakby kosztowala 1000pln.

wez se kup za te stowke i wyprobuj, czlowieniu :devil:

 

z takimi odpowiedziami cała idea forum traci sens

 

post1: siema mam problem

post2: tak, to jest poważny problem, ale rozwiąż sobie go sam

post3: zgadzam się z kolegą powyżej, rozwiąż go sam. nie zabieraj nam cennego czasu, musimy przecież cały czas napawać się swoją za######ością

tak to bedzie wyglądac

 

grzeczniejszy bądź

 

gdzieś to już słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i o to mi właśnie chodziło. Dzięki wielkie :)

Ja do żadnej kurierki nie pretenduję. Po tym jak rozleciał mi się badziew z Halfordsa szukałem taniej torby na tyle cobym mógł sobie spokojnie dojechać na uczelnię i z powrotem :) Z moim plecakiem nie jeździ się wygodnie, więc szukam torby. Zwykłe torby kurierskie są dla mnie za duże i za drogie jak na moje czysto komunikacyjne wykorzystanie roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Papista ten filmik pasowałby do działu DIY. Uszyłem taką torbę z materiałów znalezionych w domu. Wyszło fajnie. Troche czasu to zajeło. Tym bardziej że szyłem nie maszyną elektryczną a przedwojennym Naumannem (taki z pedałem napędowym). Koszty to: 12 zł (cztery klamry). Jednak gdybym niemiał materiałów w domu to: pas samochodowy 10 zł, kurtka zimowa z second-hend-laden 20 zł i klamry 12zł. Czyli stosunkowo niedrogo. Ktoś zapyta po co. To nie jest dla kurierów, ani do szkoły. Potrzebowałem zastępstwa dla plecaka "kostki". Torba idealnie go zastępuje: jest ogromna, jak na klape naszyje naszywki z nazwami zespołów metalowych :voodoo: to będzie kosmicznie.:027:

 

PS Szycie to fajny sposób na zimowe wieczory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

śledzę forum od dłuższego czasu i pomyślałem że się wtrącę -

 

http://leiflabs.com/sewing.html

świetna strona, gościu wszystko ładnie opisuje, krok po kroku. Polecam.

 

Też właśnie szyję torbę, a raczej zamierzam, bo jak na razie stanęło na planie wykroju,

ale myślę że jakoś za tydzień wszystko ruszy, jeśli znajdę odpowiedni materiał.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wykrojnik na planie pentagramu.

 

Wykrojnik to najmniejszy problem, sam proces szycia też (wystarczy się nie śpieszyć). Natomiast materiał. Tu nie jest kolorowo. musi być troche sztywny ale i dający się zginać. Gruby ale jednocześnie tak cienki aby łatwo dało się zszyć trzy warstwy do kupy.

A do tego jeszcze tani i nieprzemiękalny. Jest ciężko

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...