Skocz do zawartości

[rowery]lekki ale wytrzymały do 3000zł


nicknack

Rekomendowane odpowiedzi

Deore ... jak to deore - w Radonie też jest sporo Deore (niestety tez piasty) .. najgorzej właśnie z piastami - w środku to Alivio .

Amor gorszy od Radona - ale rama na pewno lepsza - i bynajmniej ne wylajtowana - w dodatku z porządnych rurek .

Co do amorka - najtańsza wersja Recona (ale to zawsze lepiej niż Tora) :

http://www.sram.com/en/rockshox/crosscountry/recon/#tab3

 

Właśnie byłem na stronce RS i to widziałem, tylko nie do końca rozumiem te oznaczenia - czy dane na czarno i biało tego XC to dane dwóch różnych wersji Recona XC (z różną wagą i jeden powietrzny a drugi nie)?.... i co daje mi Motion Control...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeden powietrzny a drugi jest spręzynowy .

Motion Control

Nowy system tłumienia stworzony z myślą o rowerach górskich. Pozwala podczas jazdy na szybką regulację tłumienia kompresji, aż do całkowitego zablokowania widelca. Charakteryzuje się niską wagą, regulacją blokady amortyzatora Floodgate wraz z opcją manetki PopLoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się z tym reconem. Jesli nie powietrzny to trochę lipa . No ale w kocu zdecyduj sie na cos i nie szukaj dziury w calym w kazdym z proponowanych modeli. Zawsze jakieś oszczeności muszą być. Kup tego rdr i go przetestuj dla potomności i społeczności forumowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeden powietrzny a drugi jest spręzynowy .

 

Więc chyba powietrzny? :P Oczywiście wiem, że nie "w pełni", jak Reba, ale nie zwykła sprężyna, prawda?

 

Dowiedz się z tym reconem. Jesli nie powietrzny to trochę lipa . No ale w kocu zdecyduj sie na cos i nie szukaj dziury w calym w kazdym z proponowanych modeli. Zawsze jakieś oszczeności muszą być. Kup tego rdr i go przetestuj dla potomności i społeczności forumowej.

 

Dokładnie o tym pomyślałem, że przysłużę się całej społeczności jak już kupię i zrelacjonuję co i jak :P

 

 

Od początku pisałem, że chodzi przede wszystkim o dobrą ramę i potem resztę i teraz myślę, że znalazłem złoty środek.

Dopiero we środę ide się przymierzyć, bo wcześniej nie będą mieli 21" i jak wszystko mi spasi to wezmę, więc jak tylko ktoś jeszcze rozwieje wątpliwości zasiane przez drejo co do Recona XC, to można temat zamknąć.

 

Dzięki wszystkim za pomoc.

 

PS Na pewno jeszcze będę was nawiedzał, nie tylko opisując RDR, tylko z setkami innych problemów które się pewnie pojawią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...