Skocz do zawartości

[katowice] wypady w gory


Przecin

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już postanowione, że jedziemy, to może się w końcu zdecydujmy na jakąś opcje z pociągiem, bo nie wiem na którą godzinę mam się szykować i gdzie w końcu jedziemy. a jakiś bilet trza kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na 99% wpadam z Ejpokiem furmanką :P

 

jak coś to się zdzwonimy z Piotrkiem :(

 

aha, mam nadzieje, że planujecie coś lajtowego w niedziele bo my jutro atakujemy 200km:P wiec w nd może byc cieżko, no ale damy rade myślę ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludziska co się z Wami dzieje ??????????? jak powstał temat, było od groma chętnych... a teraz zostało tylko kilka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekrs ja bym sie pisal na ta niedziele. Dostalem info od andi333. Tez bede jechac z katowic jak cos, wiec mozna by sie zgadac. gg 2072633

 

P.S. niezly pomysl na avatar, ktos tu chyba jest maniakiem fallouta ;p

 

Omen bez amora da rade w górach, kiedys (fakt ze bylo to jakis czas temu) bylem na szyndzielni hardtailem bez amora, kiepskie v-ki, stalowa rama ... to byly czasy ze sie ludziom chcialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade. Przynajmniej taką mam nadzieję. Żonę dałem radę przekonać, niestety przy zmianie opony , przy ściągniętym kole zacisnąłem sobie klamkę i chyba zapowietrzyłem sobie mojego avida .... Mam nadzieję że mi go w serwisie zrobią na poczekaniu.

A do jakiej stacji kupić bilet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...