Skocz do zawartości

[rama] Jaka rama do 600 zł?


speq

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i szukam i kombinuje i mam coraz większy dylemat co i jak.

Na niemieckim eBayu znalazłem chyba fajną opcję kupna ramy Giant Terrago 2007 rocznik:

http://cgi.ebay.de/Alu-Fahrradrahmen-Giant...1QQcmdZViewItem

 

Po przeliczeniu wychodzi jakos 530 zł plus koszty przesyłki więc i w kosztach bym sie zmieścił a i sprzedawca jest zaopatrzony w pełna rozmiarówkę.

 

Jak to jest z rozmiarami Gianta? Przy moich 178 cm wzrostu i długości wewnętrznej nóg ok 83 cm jaki rozmiar będzie odpowiedni - S czy M?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny kupić mniejszą ramę. Patrząc na to, jakie były moje poprzednie ramy to 19" nie różnią się od nich zbytnio wymiarami.

Tym bardziej mnie przekonuje fakt, że kolega gania na accencie m001 17,5" i jest rewelka.

 

Zna ktoś miejsce, gdzie są rozrysowane geometrie Giantów z 2006 roku? Bo na polskiej stronie nic nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

jaką wygodną ramę mtb polecacie do 600 zł? rowerek będzie jeździł zarówno w terenie, jak i na szosie. zależy mi na wygodzie, bo śmigam długie całodniowe trasy. zatem nie mogę leżeć na rowerze. ma być wygodnie przede wszystkim. rozmiar 18-19 cali. pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...