Skocz do zawartości

[amortyzator przedni]stance flow vs. drop off


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem sie dowiedzieć na co lepiej polować czy na nowego stanca flow 120-150mm czy jakiegoś używanego drop off'a 130mm. Mile widziana sztywno oś ale to koniecznie, a używał bym go do lekkiego FR, czsem DH i 4x. a może oś innego do 700zł ? co polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

do tygodnia jestem posiadaczem stance flow a na 20mm os. nie wiem jeszcze o nim wszystkiego, caly czas jest jeszcze na dotarciu. na razie zauwazylem ze troche muli, jest miekki ale nie zbyt sprezysty, rowniez nie wykozystuje skoku w calosci. troche na nim skakalem i dobilem go tylko do 130 mm, dalej nie wchodzi. mam jednak spore zastrzezenia co do regulacji tlumienia odbicia. niestety prawie wogole nie dziala. przyrownujac je do Motion control, to tak jak by go nie bylo!! nie wiem, moze jest za duzo oleju... na tomiast ogromna zaleta jest konstrukcja mocowania osi 20mm. w wiekszosci amorow haki kola sa od spodu amora, w stance znajduja sie jakies 3cm powyzej dolnej goleni, co w praktyce obniza caly amortyzator nie zmieniajac zbytnio geometrii ramy, majac 150 mm skoku mostek jest na podobnej wysokosci jak w duro:) RTWD dziala plynnie i nie wplywa na twardosc amorka:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...