Skocz do zawartości

[Łódź] Fr-Shop


Martinuz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem pochwalić Łódzki FR-Shop za niezwykle profesjonalna usługę oraz niskie ceny serwisu. Skracanie + odpowietrzanie + uzupełnianie płynu w przewodzie hamulca hydraulicznego kosztowało mnie 30pln, zostało zrobione na miejscu w 30 minut, do tego miła obsługa i super atmosfera. Jak najbardziej wielki + dla tego sklepu, polecam!

Nigdy jeszcze nie widziałem tak dobrej obsługi! ;)

Zupełna odmiana od Dynamo, leżącego niedaleko znacznie większego sklepu gdzie klienta ma się w dupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

NIE POLECAM DYNAMA na ul. Kilińskiego. Dałem rower do serwisu jak zawsze to czynię przed sezonem. Akurat wybór padł na Dynamo. Oddałem w poniedziałek, odebrałem w piątek. Rozumiem wszyscy chcą mieć sprawne rowery etc. Serwis obejmował wymianę linek i pancerzy, smarowanie piast iogólnie żeby wszystko sprawnie chodziło. Wydałem za tą usługę 140zł. Jestem po paru przejażdżkach w okolicach Brzezin ok 100km i maratonie w Łodzi, dystans 75km. Tu zaczęły sie problemy. To co mi wyczyniała tylnia przerzutka, brak słów. W zeszłym roku przejechałem ponad 3,5k km i nie miałem żadnych problemów. DAjcie spokój z takim serwisem co nawet tylniej przerzutki nie umią wyregulować. Niech ktoś tam kupi sobie książkę ABC roweru i nauczy sie a nie bierze się za serwis i za taką fuszerę kasuje 140 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... co do tej obsługi to sie nie zgodze. Wchodzę, rozglądam się i czekam. Sprzedawcy jedząc pizze (rozłożoną na ladzie) i gaworząc ze znajomkiem w końcu mnie zauważają. Z jedzeniem w ustach pyta jeden o co chodzi. To mówie, czy moga coś dla mnie sprowadzić, bo w innych sklepach lipa. Rozmowa była na zasadzie "dobra gościu sie zobaczy" . Traktowali mnie z cyklu "to wszystko to do widzenia" . Wzieli mój numer tel. i powiedzieli ,że w ciągu 2dni się odezwą. NO i upłyneło sporo wody i cisza! Czy tak powinno to wyglądać? A miałem o nich całkiem niezłe zdanie.

 

Co do sklepu DYNAMO to mam zdanie jak poprzednicy. Goście zbyt wybujani i myślą ,że tylko oni mają pojęcie o rowerach! ALE TAK NIE JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja po kilku wizytach w różnych sklepach w Łodzi

np. Dynamo ( aż chciałem napisac inaczej ;P heheh )

trafiłem do FR shop i tu moje miłe zaskoczenie luźna gadka ale treściwa i fachowa naprawde podoba mi sie ten sklep pytasz to odpowiadają i to o co Ci chodziło a nie jakieś odpowiedzi zbywające jak w Dynamie.

Naprawde sklep dla mnie rewelka aha i jakoś otworzyli 2 sklep nieco dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...