Skocz do zawartości

GROWI


dejot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Growi i nie tylko i zapraszam na wypadzik inaugurujący sezon 2008 cel grodzisko w Gieczu spotkanie o godz 10.30przy źródełku frakcja poznańska i 10.50 most na Cybinie przy ulicy Browarnej zapraszam .

Oczywiście chodzi o niedzielę

OK... ale weź ze sobą (dla mnie) odrdzewiacz... Brak ruchu + odrobina wilgoci... daje natychmiastowe efekty. Ale... Aleeee... nadal nie palę! I obiecuję, że mój rower kurzem się nie pokryje! Newer! Przenewer! No - chyba, że tym przydrożnym...

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak sie Wam udała wyprawa do Giecza? Jakos nikt nic nie pisze? Pogoda była dziś super...

Ja miałam dzis tylko 13 km, jedna glebę i zerwany łańcuch:) Chciałam sie nawet wybrać z Wami, ale wczoraj pojezdziłysmy dłużej z Aldonką i dziś cos mnie w plerach ostrzegawczo bolało...

Dzieki wielkie Dejot za pomoc z łańcuchem:) Pogotowie rowerowe szybsze niż błyskawica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Cześć wszystkim Growi i nie tylko ze względy że nasze forym chwilowo nieczynne korzystam z gościnności starego dobrego forum rowerowego .A więc w niedzielę 22 czerwca jedziemy dookoła lednickiego jeziora ,spotkanie godz 10 źródełko (poznaniacy) 10.20 zieliniec (swarzędzanie) i lolki muszą się określić gdzie przyjadą.Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede-z-pewnoscia-wiewiorko-kolezanko-ma...

od-poniedzialku-latam-z-worami-i-kartonami-miedzy-chalupami-bo-w-sobote-przenosiny...

dlatego-nie-moge-odwiedzic-aldony-ale-mam-nadzieje-ze-mi-bedzie-wybaczone...

ale-aleeee-niedzieli-nie-pozwole-sobie-odebrac...

pozdrower-dla-wszystkich,

beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązek spełniony melduję, że nadlolek Marek powiadomiony - pozostali lolkowie zagineli w akcji. dojeżdżamy do Poznania, Beato proszę o miłe powitanie. bez over

witajcie-mniej-lub-bardziej-opaleni...

dzieki-za-kolejny-udany-wspolny-wyjazd...

przywitalam-pozegnalam-czyli-wszystko-w-normie...

...jak-dotad-nadzorowalam-chyba-wszystkie-wyjazdy-growi...i-mysl-mnie-taka-naszla-aby-zrobic-mala-przerwe...trzebaby-zatem...

....bo-sama-mam-siebie-dosc-wiec-...co-dopiero-inni...

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...