Skocz do zawartości

[Miejscówka] Jeździł ktoś na Górę Dylewską ?


bartekgib

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam pytanie, czy jeździł ktokolwiek na Górę Dylewską ? ? ? Ponieważ słyszałem opinie, że są tam całkiem niezłe traski wjazdowe ( zwłaszcza ) i zjazdowe. Ale mnie bardziej interesuje kwestia tras zjazdowych. Czy wie ktoś coś o nim, może jakieś traski enduro ? ? ? ? Bardzo bym prosił o opinię kogokolwiek, kto tam był. I czy traski są oznakowane, itd. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z kolesiem robiłem Dylewską od Samborowa, dalej pieszymi szlakami prowadzonymi po nasypach nieczynnej kolei żelaznej. Potem z Dylewskiej na Grunwald, Olsztynek itd. Trasa dosyć specyficzna - do Dylewskiej - cały czas lekko lub mocniej pod górę, ale bez hard coru. Na części trasy po nasypach - wymagająca nawierzchnia- otoczaki i chaszcze. Fajny zjazd szutrem po drodze p.poż. - dalej trochę asfaltów i powrót do nasypów pomiędzy Stębarkiem a Olsztynkiem. Trasę polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasy na Górze Dylewskiej jak i w okolicach są boskie. W Glaznotach i Zajączkach są przedwojenne wiadukty kolejowe prowadzące do Dąbrówna, warto przy okazji rzucić na nie okiem, dziś już takich nie stawiają :) Jak się dobrze trasę zaplanuje to cały dzień można w tamtych okolicach jeździć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo to widzę, że miejscówka dobra. Chciałbym sie tam wybrać, ale nie sam, bo terenów nie znam zbytnio. Nawet na pół dnia. Tylko musiałbym się z kimś umówić + znaleźć dobry dojazd z Iławy. Także jeżeli co - to z chęcią bym tam pojechał. Ale w wakacje B) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

witam jestem z olsztynka i tez szukam chetnego

na wyjazd na dylewska ja juz tam byłem dwa razy

ale to było dawno temu,moze na wiosne sie dogadamy

pozdro :D

 

jesli chodzi o sciezki to sa fajne w okolicach olsztynka

np;koło drwecka dobry zjazd i po rezerwaci rzeki drwecy

pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się umówić, na Dylewską Górę mam raptem kilkanaście km. Ale dopiero na wiosnę, teraz jest śnieg a potem błoto - byłem na początku marca i tyle błota w życiu nie widziałem, w dodatku wracałem kręcąc jedną nogą bo zerwałem oś pedała. Ale tereny zacne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na Dylewskiej na razie same błoto ;) Jakby się utrzymała taka pogoda jak dziś to niedługo będzie można pośmigać bez obawy o zapchanie tylnego widelca błockiem :P Co jakiś czas będę się w okolicy pojawiał i sprawdzał sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulvgar, na pewno do końca marca utrzyma się taka pogoda, jaką teraz mamy. Możliwe, że jeszcze w okolicach Wielkanocy będzie dużo błota ;) więc wydaje mi się, że (w moim przypadku- pedałuję z Olsztyna) wypad na Dylewską miałby miejsce gdzieś w maju...

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pisze na te jeżdżenie, jestem z Ostródy (znaczy się b.bliskich okolic). Możecie zjechać do mnie i razem gdzieś się przejechać :) Gdyby ktoś chciał się przejechać w okolicach Ostródy to proszę o kontakt na gg 8763364. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :icon_mrgreen: fajnie że ktoś się odzywa ja jestem z Olsztynka

więc do Ostródy mam w sumie niedaleko :rolleyes: bywałem tam niekiedy

ale to było dawno temu może kolega by mi na wiosne pokazał jakieś fajne miejsca

wokół swojego miasta? a co do dyleskich to się dogadamy bo ja to i tak będe latał po

okolicy bo czasami śmigałem do iławy ale to kolarką,a tak wogóle to też mam tu koło siebie

troche ładnych ścieżek pozdro :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...