Skocz do zawartości

[buty]Wymiana blach w butach northwave pomocy


xxkomarxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem. Zmienialem bloki w butach NW kameleon i okazalo sie ze gwint w bucie do ktorego przytwierdza sie bloki jest mocno zjechany i pekł.

Chcialbym wymienic płytke ale nie wiem jak sie do niej dobrac.

W shimano jest pod wkladka ktora po prostu mozna wyjac a tu nie bo chyba jest przyklejona.

Chcialbym to naprawic ale boje sie ze moge rozwalic buty(a nie byly tanie)... Pisalem do przedstawiciela ale zero odzewu...

 

Bardzo prosze o pomoc jak to zrobic.

Jak coś to piszcie na gg 5314753 lub na maila xxkomarxx@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich butach (stary Sportful) pod wierzchnią, perforowaną wkładką znajduje się druga, przymocowana na stałe. Wkładka ta ma 3 lekkie nacięcia, tworzące kształt prostokąta bez jednego boku, pod którymi znajduje się właśnie owa wspomniana przez ciebie blaszka. Wystarczy pogłębić te nacięcia ostrym narzędziem i dostęp do blaszki się otwiera.

Może u ciebie jest podobne rozwiązanie - sprawdź to. Musi być jakaś metoda bezinwazyjnego dostania się do blaszki.

Pozdrówko tropiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę próbował coś wymodzić. Póki co usunąłem te 2 gwinty wiertarą :) i przesunąłem pozostałe 2 do góry tak jak chciałem.

Ale będę musiał znaleźć sposób na wymianę bo nigdy nic nie wiadomo co się może stać.

Pozdrawiam i czekam na jakieś sugestie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście znajdują się nacięcia. Dzisiaj jak wrócę do domu postaram się to sprawdzić, widziałem u siebie tylko nacięcie tak żeby podważyć to np. płaskim śrubokrętem. Ale nadal chyba będzie trzeba naciąć trochę wierzchniej warstwy np. żyletką. Bo sposób na wymianę tak jak Ecia napisała być musi. Dzisiaj to dokładnie sprawdzę. I napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...