Skocz do zawartości

[kurtka] zimowa damska!


mtb_rider

Rekomendowane odpowiedzi

Firma dla mnie zadna.Parametry wecz zalosne.Co to jest 2000/2000 w dzisiejszych czasach,abstrahuje juz od wytrzymalosci...?Dokladnie 16lat temu mialem membrane o parametrach 5000/5000 i rewelki nie bylo.Znajdz i poczytaj ile litrow wypocisz podczas jednego wyjazdu,co to jest 2 litry na dobe??

Aquatex,o ile mnie pamiec nie myli,to stosowali to miedzy innymi polskie Milo i Alvika.Ta druga dosc szybko sie wycofala,na wskutek ustawicznych reklamacji z przemalanoscia.Wiadomosci bezposrednio od firmy i "mojego" sklepu.Na logike..wszystko co wlochate i jeszcze czarne bosko zbiera bloto i syf..,chyba ze jezdzic po parku,ulicy w sloneczna pogode,ale z tego co pamietam,a pamietam dobrze,to jezdzisz X wiecej ode mnie,wiec kobieta chyba powoli tez...To jak zwykle moje zdanie i bede sie trzymal.W innym watku w tym dziale pisalem,ze wycofalem sie z windstoppera miedzy innymi na wskutek zbyt duzej termiki/odczucua ciepla/ spowodowanej warstwa polarka na przedniej wewnetrznej stronie,uczuciem pewnego krepowania oraz glownie ustawicznego motania sie z czyszczeniem z blota.Jest jakis "ortalionik" z membranka,leciutkie,nie krepujace,funkcjonalne....Ma za to jedna wade.Nie ma szans przezyc takiej gleby jaka przeszedl,bez zadnie absolutnego sladu windstopper.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...