Skocz do zawartości

[amotyzator] Duro DJD 2007


Gardor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem od siebie, że anoda jest troszkę mocniejsza ( żeby nie było - mam z tym amorkiem co jakiś czas do czynienia ). Ale nie oczekiwałbym wielkich różnic w stosunku do rocznika 2006. Jednak uwierz mi - jak dbasz to Ci nawet przez dobre kilka miesięcy anoda się nie zmieni i nie zedrze. Ja mojego roweru nie oszczędzam, a anoda na XCR'ze jet prawie nie tknięta ( mam semi-slicki, a oponka "kocha" rzucać wszędzie piaskiem, zwłaszcza na golenie amorka ). Dlatego ja wiem po sobie - dbasz to jest dobrze. Ale dbać to znaczy naprawdę dbać a nie tylko przecierać na sucho - tak dla scisłości :) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze : wersja E ma inną=lepszą pracę niż zwykły Durcok D. I mocniejszą koronę. W nim nie trzeba zbytnio stosować tuningu. Ale jak dla mnie lepiej kupić wersję E z 2006 roku. Amorek wytrzymalszy i bardziej dopracowany. I mniej "zamulony". Choć podobno zdarzają się "gorsze" partie ..... Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartekgib... sory ale pierdzielisz...

 

duro djd 2007 ma-

te sama korone co e z 06

nowe lagi dolne

i chyba te same wnetrznosci bo chodzi podobnie:)

i jedyny + na korzysc to fakt ze E ma golenie z Chro-mo i sterowke tez:)

 

 

 

ja bym wzial djd 07 bo tak i juz:)- przez wzglad na wieksza pojemnosc boostera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z nim do czynienia. Więcej, niż się Tobie wydaje.

 

Pojeździj naprawdę ostrzej. Nie tylko skoki z jakiś tam usypanych górek, ale typowe trasy zjazdowe. I zobaczymy, co się szybciej "pogubi" - Drop Off czy może DJD. Jak sądzisz ? Wg. mnie tak się to układa :

 

DJE najlepszy

E 06

DJD

D najgorszy

 

Ale ja już kończe na ten temat. Pozdrawiam !

 

P.S. Jeżeli wg. Ciebie DJD to taki dobry amorek - to czemu nie wymienisz swojego dobrego XCR'a na jeszcze lepszego DJD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo obecnie moj xcr niewiele sie rozni od Duro djd:)

 

wsadzilem w niego tlumik

-utwardzil sie tak jak chcialem

- nie muli czego sie obawialem

- wartosc tlumienia ustawilem tak jak mi pasuje wiec nie mam potrzeby regulacji:)

i wymienie na djd albo cos lepszego jak ten padnie;)

 

 

autor niech rzuci moneta czy kupic djd czy E bo roznia sie jedynie cena i dolnymi goleniami(pomijam ze sterowka i lagi gorne sa z innego materialu bo ja dwa sezony nie moglem zgiac sterowki w xcp75(ten sam material co djd) w streecie a i w xcr-ze sie trzyma

 

widac na stronce co robie z nim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...