Skocz do zawartości

Nasz sprzęt


Radssonn

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję ten temat do opisywania swoich "OYO" oraz zadawania pytań skierowanych do członków grupy - nazwijmy ją ogólnie "ZGora-NSol Team" :) - dotyczących spraw technicznych.

 

Zainspirowało mnie do stworzenia takiego tematu poszukiwanie przeze mnie nowych opon. Tak więc może tutaj będziemy mogli sobie wzajemnie pomóc technicznie, dodatkowo popierając takie wypowiedzi np. fizycznym doświadczeniem przy kolejnych wyjazdach.

 

Mój OYO:

 

Author BASIC 2007. Widelec RST Capa 76mm.

Z początkiem października zmieniłem szczęki hamulców z Tektro 29AL na Avid SD7.

Pedały zmienione na Author A-Comp 03. Do tego buty Specialized Sport MTB. Licznik CatEye Velo8.

-------

 

Mam w planach zakup nowych opon.

Duch - jeśli możesz, rozwiń swoją myśl że IRC Mythos XC II nie polecisz najgorszemu wrogowi. Właśnie zastanawiam się nad tymi gumami i będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uważam, że pomysł robienia sobie takiego pod forum jest trochę dziwny, na głównym są setki testów, opinii i wystarczy poszukać, nie zapełniajmy przepełnionyc serwerów.

 

A co do IRC Mythos XC - fakt jeżdżę na wersji 1. Ponoc do maratonów są spoko ale do XC odradzam ze względu na piekielnie miękką ściankę boczną i co się z tym wiąże bardzo częste snake-bite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
ZGora-NSol Team. Gdzie jest teraz ta grupa? Z ilu członków się składa? Pojezdzimy cos k.. w tym roku?

 

Pojeździsz jak sobie fiata kupisz :) Zapomnij, teraz się dogadać prędzej z koniem można niż umówić na wspólny wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...