Skocz do zawartości

[klocki] trą o obrecz


Mathieo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam oto taki problem jak jestem w miejscu(w garażu) wyreguluje klocki i nic nie trze a jak wsiąde na rower to też jest ok tylko podczas przechylania roweru, przyspieszania na stojące trą klocki. Równo z przechyleniem : pochylam rower w lewą strone i klocek lewy tylko trze tak samo jest z prawą strona , zaznacze że z w tylnim kole nie ma takiego przypadku nawet jak bardzo bliską są siebie ustawione. Więc mam pytanie czy to luzy w amortyzatorze( suntour m2000 ) hamulce ( promax z szufladkami skn podajrze) .

więc doradźcie w czym tkwi problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ruszales kolem na boki i nic sie nie ruszalo to piasta pewnie nie ma luzow. Wina najprawdopodobnie lezy po stronie amora, ja posiadam xcp nie mam luzow ale jest on malo sztywny bocznie i takze tra mi klocki jak zakrecam lub staje na pedaly, ale moze pancerzyk do przedniego hamulca jest za krotki i podczas sklecania ciagnie za hamulec i dociska jedna szczeke ?? Jezeli kupisz boostera i poczujesz roznice to daj znac bo ja tez mam zamiar kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo

u mnie problemem jest prawdopodobnie słabo zaplecione koło (nie mam czasu się za nie zabrać)

amor to suntour axon d-rl

koło to deore + jakieś szprychy (nie mam pojecia) + obręcz kibixa

hamulec avid arch rival 40

Biera mam identyczny zestaw ( hamulce Avid sd 5) i też obręcz mi obcierała, ale naciągnąłem porządnie szprychy i jest super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...