Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż lecą:

-dwie klamki hamulcowe Shimano SLR, używane, w jednej brak obejmy na kierownicę, ale to chyba nie problem zdobyć (może i mam jakąś w domu)

-nieużywane (jeszcze z 'metką') plastikowe noski Zefal (te do używania bez pasków)

-dwie obręcze na szytkę (srebrne, nie wiem co za marka, ale ładne i bardzo lekkie)

-no i nadal bycze Syntace TT Tri

 

kontakt, ceny i zdjęcia na PW albo gg 3867352

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCN3253.JPG

 

 

 

koła aktualne,

 

dochodzi rama 56

250+wysyłka

https://picasaweb.go...206387109954114

 

fajna ciasna geo, rozstaw równo metr, BSA, sztyca nie pamiętam, ale jakaś typowa, miałem aero jak kupiłem ramę, 27 i coś

 

proste bez wgniotek, bez rdzy, jedynie ubytki w lakierze

 

dokładam wideł stery w super stanie i zacisk sztycy

 

za dopłatą sztyca zooma

 

przelotki i hak ucięte bollce też, zabezpieczone farbą

 

dodano: główka 10,5, górna 55,5, siodłowa 52, wysyłka eko pocztą 22zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno BSA

 

Rama nie jest zniszczona, po prostu zostały obcięte przelotki do pancerzy

 

wszystko zrobione profesjonalnie, bez przegrzewania, wykańczane ręcznie (dzięki temu można uniknąć uszkodzeniom rur albo porobieniu dołków) pilnikami i papierem ściernym o drobnej gradacji

 

Przyszły właściciel ma okazje wybrać kolor dla swojwj maszyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że 90% ludzi przerabiając szose na ostre pozbywa się tych elementów. Ile ludzi chwali się że odlutowało sobie to w zakładzie np Rychtarskiego? Też się pozbyli. Co to za różnica w jaki sposób? Efekt jest ten sam.

 

Czepiasz się i krytykujesz mnie dla zasady. Daj sobie już spokój.

 

Niektórym sie podoba clean look czy jakoś tak. Pseudo torówki (bez dziur na koszyki etc) są fajne. Koniec. Jakby to była jakaś zacna szosa Colnago, któtka seria E. Merckxa albo coś na reynoldsie 7xx to była by profanacja i niszczenie klasyka. Ale tu zwykła rama cromo na columbusie jakich jest tysiące. Nie rozumiem dlaczego takie ostre słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już trzeba było robić pseudo-torówkę do końca, tzn. zlikwidować otwory na koszyk i przebudować tylny widelec. a tak mamy zniszczoną szosę a nie torówkę.

 

 

Ale się nie przejmuj. jakbym miał sianko, to bym przygarnął chętnie. Na zimówkę jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja takich rzeczy nie popieram i nie lubię.

tak jak napisał bonton - nie przybliżyłeś się do torówki ani o krok a popsułeś dobrą szosę.

w moim mieście na 10 ostrzaków (u mniejszej ilości osób niż 8 wprawdzie) przelotki stracił tylko romet mistral i jakiś huragan.

na ile psuje ci to statystykę?

no i jeśli już ktoś się chwali odlutowaniem czegoś to zazwyczaj zmienia haki.można powiedzieć 'to tylko haki, co to za różnica' to ja odpowiadam 'to tylko przelotki'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM:

 

1. Pedały szosowe SHIMANO 105, używane , stan oceniam na 4+, jeden nosek pęknięty. Nowe noski do kupienia na alledrogo. Cena 70 PLNów + przesyłka

 

dsc5151d.jpg

dsc5145y.jpg

dsc5184.jpg

 

2. Mostek szosowy MODOLO RACE , 110 mm, NOWY, nigdy nie był montowany na rowerze. Cena: 85 PLNów + przesyłka

 

dsc5171.jpg

dsc5169j.jpg

dsc5172b.jpg

 

pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię używany mostek szosowy, który podejdzie do Huragana. Nie wiem, czy dobrze zmierzyłem, ale średnica mostka w nim to 22mm. Proszę o ofertę lub pomoc, bo trudno znaleźć informacje na temat tego czy podejdzie tam standardowy mostek 22.2mm.

 

Byłbym zainteresowany również kompletem kół i napędem, jeśli ktoś ma coś niskiej klasy i w dobrej cenie.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...