Skocz do zawartości

[Kupię/sprzedam]


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że pisząc krótką myślisz o korbie o długości 165mm, a z tego co wiem takie korby (czyli krótkie) w kolorze czarnym, nie istnieją (nie ma w Polsce), ewentualnie możesz kupić np. taką http://www.bikom.pl/product_info.php?cPath...7ec687bc5e62ead która to jest specjalnie przeznaczona do kolarstwa torowego i przemalować na czarno, można tez wychaczyć jakieś krótkie korby shimano, chyba za mniejszą kase. Korby po odkręceniu blatów, spełniają swoją funkcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukasz korby trudnej do zdobycia, więc:

- daj sobie kilka miesięcy i czekaj, aż pojawi się coś na allegrio (jeśli ma być niedroga i wystawiona przez nieświadomego);

- zakup coś na zagramanicznych serwisach aukcyjnych;

- wyrzuć 165 zł i kup Sorę na kwadrat do zdobycia w jednym z 3miejskich sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
- właśnie nie zależy mi na cenie

 

Hmmm... Oczywiscie pomijajac nasza wymiane PRV-ow to skoro cena nie gra roli to co stopuje Ci przed pojsciem do sklepu i zamowieniem sory czy tiagry na Octa wraz z cieszacym sie zasluzona slawa dlugowiecznego suportem?

 

Opcjonalnie Dura Ace track, czy Campa Record Pista tez sa dostepne w Polsce bez wiekszych problemow. A skoro cena nie gra roli ... :D

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mastiv:

 

masz krótkie nogi czy tak nisko zawieszony suport że aż 165mm? Ze swojego doświadczenia wiem że skrócenie korby dośc mocno wpływa na rozpędzanie i hamowanie (negatywnie). No chyba że to rower rzeczywiście na tor, w tym wypadku wątpliwości nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...