Skocz do zawartości

[Gdańsk, okolice] Dobry sklep z kaskami


fallout

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po obejściu sklepów rowerowych w moim mieście w poszukiwaniu kasku postanowiłem poszukać go w okolicznych miastach. Poszukuję namiaru na sklep rowerowy właśnie z dużym wyborem kasków, w Gdańsku albo w okolicach np Starogard Gdański...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

witam

 

podczepie sie pod watek

 

tez szukam kasku , najlepiej w trójmiescie. interesuje mnie cratoni, specialized lub uvex

 

pod linkiem podanym przez kolege jest tylko jeden kask cratoni, troche maly wybór ;-)

 

albo zapytam inaczej... który ze sklepów rowerowych w trójmiescie ma najwiekszy wybór?

 

po prostu wchodze i nie ma szans, ze nie znajde fajnego kasku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno tu zerknąłem ale zawsze :) Kupiłem Met Formula za 179 zł w sklepie Rowersi w Gdańsku, rok temu. Miła obsługa i nawet wybór nie był zły ale teraz nie wiem jak u nich z asortymentem. Polecam napisać do nich maila, często mają w ofercie coś czego nie ma na ich stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod linkiem podanym przez kolege jest tylko jeden kask cratoni, troche maly wybór

erich, to jest jeden z największych sklepów rowerowych w Polsce, jeśli nie największy :)

A nie mówimy o sklepach internetowych, tylko fizycznych.

 

Na stronie internetowej jest tylko część ich oferty :P a niektórych rzeczy, jak części, nie ma wcale, choć w sklepie są :P

 

Tam jest naprawdę duży wybór kasków. Przypuszczam, że największy. Cratoni też jest przynajmniej kilka modeli.

 

Żuchlińskiego naprawdę Ci polecam :) Chociaż nie pamiętam żeby mieli Speca czy Uvexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaski Speca są w MKBike, w sklepie na Morenie i w Sopocie. Osobiście polecam ściągnięcie kasku z zagranicy. Jeżeli wcześniej mierzyliśmy go w sklepie oczywiście. Ja swojego MET`a Kaosa wyrwałem o 120 zł taniej niż w Polsce. Na dodatek czekałem tylko 3 dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...