Skocz do zawartości

[hamulce] Zgrzypiacy avid czyli co i jak...


maxoon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam delikatny problem z moim tylnim avidem juicy 3.Mianowicie jest on świeżo po dotarciu (i to konkretnym) i niesamowicie zgrzyta.Występuje to przedewszytskim przy delikantnym hamowaniu (modulowaniu)-jazgot przy tym jest meeeega wkrzajacy, tak jak w aucie bez klockow.Poniewaz mam bika na gwarancji podejchałem do serwisu po czym uslyszalem - panie zatluszczone, przetrzyj pan i dotrzyj. jak powiedzieli zrobilem i dalej lipa.Podejchałem wiec do znajomego mechesa i mowie w czym problem. On na to, odtłuszcz tarcze wyjmij klocki, pilnikiem zeszlifuj wierzchnią część, przejedz odtłuszczaczem i powinno być dobrze. Tarcze ponownie zdjąłem i wyglancowałem tylko mam klina z klockami.Wie ktoś jak je wyciągnać. W avidzie 3 w środku jest taka metalowa blokada ale za bardzo nie moge sobie z nią poradzić, moze ktoś mi podpowiedziec jak sie za to zabrać??

Przy okazji, jak myslicie - od czego jeszcze alternatywnie te klocki moga tak jeczeć??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...