Skocz do zawartości

wyscig w lublinie


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry..

 

Tu do Was mowi Balu.

 

Jezdze dla AR Lublin, czesc z Was pewnie mnie zna.

Organizowalem kilka wyscigow w Pulawach i Kazimierzu(oczywiscie nieoficjalnie)

Mam propozycje- wyscig na krosie w Lublinie. Chcialbym go zrobic pod koniec sierpnia.

W tym okresie jest malo wyscigow. Oczywiscie mozecie wybrac inny termin. Organizacja jest prawie zadna.

Wszyscy przyjezdzaja, ustalaja trase, jada i tyle. Medal lub dzbanek da sie kupic na ta okazje.

Czasem ktos sie czepia, ale wiecie na trening nie trzeba miec pozwolenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na krosie?? chodzi Ci o xc czy że wszyscy maja przyjechać np na levelach:D czy jeszcze coś inszego ?nawiń coś więcej jakieś wymagania?jakaś składka?? :) Pozdrawiam i jeszcze prywatna sprawa mówisz że jeździsz dla AR ...co to znaczy ???mam zamiar tam iść na studia ...jakieś przywileje są z tego względu:) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na krosie?? chodzi Ci o xc czy że wszyscy maja przyjechać np na levelach:D czy jeszcze coś inszego ?nawiń coś więcej jakieś wymagania?jakaś składka?? :) Pozdrawiam i jeszcze prywatna sprawa mówisz że jeździsz dla AR ...co to znaczy ???mam zamiar tam iść na studia ...jakieś przywileje są z tego względu:) ??

 

 

tak, mysle o xc. kasa nie potrzebna. tylko kask i rower.

co do AR, zapraszam.. mamy coraz wiecej sukcesow, jest stypendium, przywileje rowniez..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam wiem czy na aerze mają AZS... I to jeszcze team crossowy? Pytam się.

 

 

Witam.

Tak mamy grupe na xc i maratony. Jezdzimy tu i tam za kase AR..

Jak ktos rozmysla nad studiami, to AR jest idealne do scigania sie i studiowania.

 

Co do wyscigu, to tak jak wczesniej wspomnialem, termin nie jest sprecyzowany.

Jeszcze sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że niemam kasku :) i sprawnych hamulców :)

 

I Sory, że się tak wcinam w temat ale mam pytanko :) czy po za AR sa jakieś kluby MTB w Lublinie? Wiem, że na Starcie jest jeden ale oni to raczej wielbią szose... podpowiem, że mam 19 lat jak by to miało mieć jakiś wpływ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciąg dalszy OT Dark_Reaver z tego co ja wiem to nie ma na lubelszczyźnie klubu mtb,ze dwa lata temu się pytałem i nic, ale jest chyba z 5 szosowych jak ktoś chcę numery czy cuś na priv koniec OT:)

ja też nie mam, ale zawsze to jest dobry pretekst żeby wreszcie kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...