Skocz do zawartości

[gdynia]pomoc przy ustaleniu szlaku cisowa-zukowo ?


mariusz_3city

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

czy ktoś z Was zna jakieś leśne szlaki które umozliwią mi pokonanie trasy Cisowa-Zukowo ?

 

Niestety jestem wielkim amatorem, stad odpadaja szlaki po ulicy (nie moge sie przelamac jeszcze...:/)

 

Niestety na ptk nie znalalzlem nic ciekawego, bylbym wdzieczny za chocby strzepki informacji

 

 

btw. witam wszystkich rowerzystow z 3miasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hmmm. nikt nie odpisuje, bo ciężka sprawa. Mam nadzieję że się nie zniechęciłeś znalazłeś już jakąś ścieżkę, a nawet kilka :D. Z Cisowej poprzez Pustki i las na Witomino można dojechać, później do obrzeży Gdynii najprościej można żółtym dojechać, ale to dość upierdliwy terenowo szlak. A dalej ja zawsze jeździłem szosą (bo jeźdzę za Kościeżynę). Albo mniejszymi szosami jeśli boisz sie "szybkich" szos.

 

Albo w Gdynii obok Marszewskiej, dalej do jeziora Marszewskiego, i później drogami na południe do Przodkowa dojechać. Z Przodkowa do Żukowa istnieje droga, przez taki podłużny lasek pomiędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisowa lasem na witomino chociazby przez demptowo i sciezka rowerowa wyznaczona znakami.. pozniej na karwiny, dabrowa do chwaszczyna tam skrecasz w prawo i bodajze druga w lewo i jedziesz przez rozne takie wiochy do przodkowa.. trasa bardzo fajna, przecina sie chyba z zoltym jakims szlakiem ze dwa razy... z przodkowa jedziesz kierunek kartuzy i tam bedzie odbicie w lewo na zukowo. caly czas prawie jedziesz bocznymi drogami takze duzo aut nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...