Skocz do zawartości

[Dual] Ochraniacze dla początkującego


Beherit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za około 15 dni stanę się [1 raz] posiadaczem roweru dualowego [kona scrap]. Wcześniej jeździłem na bmx'ie lecz zawsze bez ochraniaczy. Jedynie w rękawiczkach. Chciał bym się zapytać Jakie ochraniacze warto kupić na początek jazdy na dualu,oczywiście jakościowo dobre ale również nie zbyt drogie. Chciał bym także abyście ocenili moje rękawiczki czy nadają się one do dualu [na bmx'a sie nadawały] :) Są to: Leader Fox Mesa [nie pamiętam ile za nie dałem ale tanie nie były] mi się jeździło w nich wporzątku tylko nieraz po dłuższym treningu zostawały odciski. [pomijając,że co tydzień góra musiałem je prać,bo inaczej rąk nie szło domyć] :D oto i one:

 

cba13cb7240b0a80m.jpg

 

a7f8c8c779d7cca1m.jpg

 

Proszę o propozycje oraz ocenę rękawiczek. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawiczki są dobre, jeśli trzymają się na kierownicy i nie robią ci się odciski. Sam oceń. Ja jeżdżę w dircie w marketowych rękawiczkach za 25zł i jakoś jeździ :)

 

Ochraniacze: zarzyj tu -> http://www.dh-zone.com/sprzetownia/recenzj...a=ps&KID=40

 

JA jeżdżę w zestawie KRK Asfalt + KRK Marou i jest dobrze :D Bardzo gorąco w nich, ale aż tak to nie przeszkadza. Ludzie polecają też 661 Race (nie lite) - mają dobrą wentylację itd.

Ogólnie musisz sam poprzymierzać, przejść się do sklepów w swoim mieście.

Wejdź na stronę www.krkochrona.com i zobacz czy masz sklep w swoim mieście.

 

PS. Masz rękawiczki Fox, a nie Leader Fox :D Leader Fox produkuje ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...