Skocz do zawartości

[siodło] Kelly's KBIX Ultraform Pro-Race a moze coś innego


black rider

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak: potrzebuje dość pilnie siodła j.w żeby było wygodnie po kilku godzinach spędzania na nim bo na obecnm jeździć sie dalej nie da. Myslałem troche o http://www.allegro.pl/item199278476_nowe_s..._pro_race_.html ale nie bardzo wiem jak sie bedzie spisywać (poza zdaniem Omena nic nie wiem) licze ze ktoś z forum z takim sie spotkał, no chyba że ktoś zna coś lepszego to czekam na propozycj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodło całkiem fajne (jezdzilem na dwoch rowerach z nim) ale na poczatku jest makra, trzeba sie przyzwyczaic

Co do tego konkretnie to zainwestowal bym w wersje drozsza z drutami Cr-mo(to samo, tylko cena 75zl), jest lzejsze o 50g. Ewentualnie SKN-a 260g za 65zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie siodełko. Jestem bardzo zadowolony z niego. Bardzo wygodnie się jeździ, zrobiłem na nim jakieś 5000km. Po 1,5 roku zaczęło mi skrzypieć i nie mam zielonego pojęcia jak się tego pozbyć (czasami przestaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snuffi też widziałem tamto za 75zł ale jakbym miał rower na karbonie to bym myślał o takich 50g dietach ale w tym przypadku to mi różnicy żadnej nie zrobi, a tamto San Marco fakt ciekawe zobacze czy kase wyskubie ^_^ ale dzięki wiem że sam będę musiał się przekonać co mnie nie pociesza, ale przynajmniej wiem, że dla ogółu jest dobre i że sie nie połamie za 1km

 

 

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...