Skocz do zawartości

[Wycieczka]Z Wrocławia Do Henrykowa


Toomp

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek planowałem, że pojadę w sobotę na wycieczkę z Wrocławia do Paczkowa i przy okazji pobiję swój rekord w długości jednorazowej wycieczki. Niestety okazało się, że zapomniałem ustawić budzika i zaspałem. Oczywiście na wycieczkę pojechałem, choć dopiero wyszedłem z domu przed 11-nastą. O jeździe do Paczkowa nie było, co marzyć, bo już było za późno, ale postanowiłem, że pojadę do Strzelina i zobaczę jak wygląda trasa jak będę się wybierał do Paczkowa. Dojechałem do Strzelina,

fa294d4bd4818611m.jpg

 

zwiedziłem Rynek

 

3302b56a02875d83m.jpg 43ac005bbbf1cac5m.jpg

 

i stwierdziłem, że jeszcze mam dużo czasu i szkoda jest wracać już do domu. Postanowiłem, że jeszcze zdążę pojechać do Henrykowa i tak zrobiłem.

 

e78215929f40e006m.jpg 7a66ed53108ee13bm.jpg

 

W Henrykowie obejrzałem Klasztor Cystersów,

 

e886deda55765de7m.jpg ec2488fe9d219ffdm.jpg

 

nie stety nie miałem gdzie zostawić roweru, aby zwiedzić klasztor w środku. Z powrotem postanowiłem dla urozmaicenia pojechać przez Witostowice->Dobroszów->Gębczyce->Biały Kościół->Strzelin.

W Gębczycach dowiedziałem się że są zalane nie czynne kamieniołomy, więc pojechałem je zobaczyć

 

7a3afc3592b16dccm.jpg 95ea33dae95e79acm.jpg

 

Z Gębczyc pojechałem do Białego Kościoła,

 

79247a42fe86c75cm.jpg

 

a z stamtąd do Strzelina, gdzie wypiłem bardzo dobrą kawę w knajpce i wróciłem do Wrocławia. Cała trasa ode mnie z domu to 153,77 km i rekord po mimo późnego wyjazdu z domu poprawiłem, choć nie o, tyle co miałem zamiar.

Pozostałe fotki z wycieczki na stronie http://toomp.fotosik.pl/albumy/193241.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pozazdroscic ;)

Moja maszinku niestety stoi i sie kurzy.

Nie mam kiedy jezdzic. Od rana do poznego wieczora jestem na wyjazdach terenowych i nie zapowiada sie zadna zmiana przez najblizsze 2 tyg., bo wyjezdzam dalej w teren. Studiowanie geologii to super sprawa... Ale niestety cierpi na tym moje zamilowanie do roweru.

 

Zycze wielu ciekawych wypadkow i szerokiej drogi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...