Skocz do zawartości

[sklep] Decathlon


anulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie chciałem wziąć tę czarno-szarą (tyle, że wtedy zostały już tylko czarno-żółte), ale jakiś koleś odradził mi zakup. Powiedział, że kiedyś taką miał i się strasznie w niej pocił.

Z tym, ze ona jest z przewiewnego materiału, moim zdaniem nie powinno się w niej specjalnie pocić..

Jak przetestujesz to napisz jak się sprawuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje? pierwszy chyba i tak jest darmowy. Potem sam sobie będę przeglądał :mellow:

z tego co pamietam sa 3 opcje: najtansza, posrednia i full przeglad no i wlasnie ten full czyli taki jedyny sluszny, ze smarowaniem, dokrecaniem itp a nie tylko regulacja przerzutek kosztuje 120pln czyli 2 razy tyle ile powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120zl???????????????????????????????? chyba im się w dupach poprzewracało w życiu bym tyle za serwis nie dał

no wydaje mi sie ze nie zmyslam, bylem pare razy i zawsze zwracalem na to uwage bo taka cena wzrok przykuwa ;] jak bede kiedys to jeszcze to sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem normalna cena... nie wiem o co wam chodzi. Fakt ze moim zdaniem powinien byc jakis podzial na fulle i sztywniaki, ale jak sobie wszystko porozkrecacie, poprzeczyszczacie nalozycie nowy smar i poskrecacie to zabaczycie ze to troche roboty jest :mellow:.

 

Mnie to zajmuje dniówke taka robota[tyle ze ja to robie raz do roku ;p].

 

Spodziewam sie ze w kazdym serwisie was tyle skasuja jak przyjdzie wykrecic m.in suport przeczycic gwinty, nasmarowac, posprawdzac wszystko i jeszcze nie daj boże szukac jakichs przypadkowych usterek...troche z tym schodzi... co prawda im na pewno szybciej bo robia to na codzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już wolę zrobić wszystko samemu i mieć pewność, że wszystko jest dobrze zrobione i nikt nie kantował na czyszczeniu i smarowaniu... A jak przyjdzie zrobić coś czego sam nie zrobię (centrowanie koła, smarowanie suportu itp) wtedy pojadę do serwisu. niech zrobią tę konkretną czynność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem normalna cena... nie wiem o co wam chodzi. Fakt ze moim zdaniem powinien byc jakis podzial na fulle i sztywniaki, ale jak sobie wszystko porozkrecacie, poprzeczyszczacie nalozycie nowy smar i poskrecacie to zabaczycie ze to troche roboty jest :P.

znam 2 serwisy rowerowe gdzie cena pelnego przegladu ze smarowaniem wynosi 60pln

 

a co do pytania czy serwisy rzetelnie wykonuja swoja prace to znam tez taki gdzie za podstawowy przeglad nie zrobiono mi w rowerze nic, kompletnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja centruje koła u gościa ktory bierze za to 5 pln... i co z tego wynika? NIC! Bo ten gosc np ma bardzo fajne ceny, ale jak zobaczylem czym on operuje, jakimi narzedziami, smarami itp... no to zrozumialem cenę :P.... a jedyny smar do lancucha jaki byl u niego w klepie to brunox w sprayu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mefisto - co do tej koszulki to jakiś głupot Ci ktoś nagadał, koszulka jest taka jak powinna być, przewiewna i wygodna i tyle wystarczy ;) Pocić sie pocę, chyba normalne ;) ale bez przesady, a koszulka nie jest mokra, czyli działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze tak kupiłem tam rower spodenki koszulke i jest ok a jeszcze wziełem licznik ale go szlag trafił po dwóch dniach (sigma) ale dostałem zwrot kasy bez żadnych problemów co mnie bardzo mile zaskoczyło.Ogólnie spoko polecam, towar dobry ceny ok :) A za pare dni znowu ruszam tam na zakupki okularki i buciki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze tak kupiłem tam rower spodenki koszulke i jest ok a jeszcze wziełem licznik ale go szlag trafił po dwóch dniach (sigma) ale dostałem zwrot kasy bez żadnych problemów co mnie bardzo mile zaskoczyło.Ogólnie spoko polecam, towar dobry ceny ok :D A za pare dni znowu ruszam tam na zakupki okularki i buciki :P

Nooo, w końcu jakieś Rockriderowiec na forum!! :twisted:

Tych Sigm i tak się tamnie opłacało brać. W Allegro za te pieniądze można mieć 1 model wyższy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja tam nic większego nie kupiłem tylko gadgety jak bidon termo jakiś za 20zł plastik (trzyma w upałach powyżej 30*C ok 3h), no i łańcuch; chyba nic więcej nie przypominam sobie

 

ale sklep mógłby być dużo lepiej zaopatrzony, widać że ma on podpisane kontrakty z poszczególnymi markami odzieży itp., zawiodłem się na stoisku z butami do biegania... :/ itp. mały wybór marek jest na każdym kroku

 

ja preferuję zakupy przez internet, przesyłka za 6zł to nie jest tragedia, tym bardziej że najczęściej towar jest dużo tańszy

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...