Toomp Napisano 26 Kwietnia 2007 Napisano 26 Kwietnia 2007 Parę fotek z niedzielnego wypadu z Wrocławia na Ślęże: A to mapka z trasą jaką przejechałem
MaiX Napisano 26 Kwietnia 2007 Napisano 26 Kwietnia 2007 Bardzo ładne fotki i pogoda widać extra. Z samego Wrocka startowałeś to w sumie niezły kawałek trasy do pokonania.
Toomp Napisano 27 Kwietnia 2007 Autor Napisano 27 Kwietnia 2007 Z samego Wrocka startowałeś to w sumie niezły kawałek trasy do pokonania. Dokładnie ode mnie z domu na Ślęże i z powrotem 138,5 km.
shadoow Napisano 3 Maja 2007 Napisano 3 Maja 2007 Byla to calodniowa wyprawa? Mimo wszystko malo ekwipunku wziales ze soba. Tez sie wybieram w podobna trase - z Wrocławia na Ślęże.. Bedziesz robil jakas podobna wycieczke kiedys? Chetnie wybralbym sie z kims, kto juz bywal w tych okolicach. za pozwoleniem oczywiscie..
Toomp Napisano 3 Maja 2007 Autor Napisano 3 Maja 2007 Szkoda, że tak późno napisałeś. Właśnie dzisiaj byłem. Przejechałem od Winnej Górki do Sobótki po szczytach Wzgórz Oleszeńskich i od Przełęczy Tąpadła do Sobótki zachodnim stokiem Ślęży. Jak będę jechał to dam znać, ale jeszcze nie mam planów, kiedy następny raz się wybiorę?
shadoow Napisano 4 Maja 2007 Napisano 4 Maja 2007 Tzn do Wroclawia i tak za tydzien dopiero sprowadze rower, wiec.. straty nie ma Mam nadzieje, ze do zobaczenia. PS. jest mozliwosc spotkania sie we Wroclawiu? Jestem poczatkujacy, jezeli chodzi o sprzet, a planuje sobie kupic jakis lepszy rower. Chce po prostu wiedziec, jakiej roznicy na plus moge oczekiwac. Mialbys czas w przyszlym tygodniu? Bede naprawde wdzieczny.
Noritsu Napisano 4 Maja 2007 Napisano 4 Maja 2007 no to widzę, że w niedzielę miałeś super warunki, bo ja we wtorek spotkałem się z tabunami ludzi na trasie a do tego na samym szczycie był tłok jak na polskiej plaży, 4 grille, 3 ogniska i chyba z 7 psów. okropność
Toomp Napisano 4 Maja 2007 Autor Napisano 4 Maja 2007 Ludzi na pewno było o wiele więcej, ale wcześniej. Ja byłem na Ślęży dopiero po 16-stej, a fotki robione były przed 17-nastą i dlatego tak mało ludzi. Przejeżdżałem wczoraj przez zachodni stok Śleży jadąc z Raduni do Sobótki to na Przełęczy Tąpadła ludzi było tyle, że mało co, a bym musiał rower prowadzić bo nie było jak jechać.
pitbreslau Napisano 15 Maja 2007 Napisano 15 Maja 2007 Dokładnie ode mnie z domu na Ślęże i z powrotem 138,5 km. no,no...jestem pod wrazeniem..... ja przy 50km tuz nie moge siedziec:( dali jakies takie waskie siodelko w moim kelisie i po 2 h jazdy mam wrazenie jakbym.....siodelka nie mial i zgrywam zakonnice:) A moze ktos z Wrocławia wybiera sie do Boguszowa na Maraton ESKI 26 maja? mam wolne miejsca a aucie zrzytka po 25zl w obie strony jak ktos jest chetny to pisac sms 502/716-905
Majkel Napisano 16 Maja 2007 Napisano 16 Maja 2007 no,no...jestem pod wrazeniem..... ja przy 50km tuz nie moge siedziec:( dali jakies takie waskie siodelko w moim kelisie i po 2 h jazdy mam wrazenie jakbym.....siodelka nie mial i zgrywam zakonnice:) że tak wtrące: kup sobie gatki z pampersem i zdecydowanie będzie lepiej
Mati15 Napisano 23 Maja 2007 Napisano 23 Maja 2007 widze ze masz kondyche taki kawal to niezla meka no ale w koncu jestesmy doswiadczonymi forumowiczami
maniek72 Napisano 30 Maja 2007 Napisano 30 Maja 2007 witam też byłem na Ślęży w niedziele 27.05.2007 zrobiłem 167 km.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.