Skocz do zawartości

[trasy] W okolicach Stalowej Woli


THRAK

Rekomendowane odpowiedzi

No ja zazwyczaj tamtedy jezdze..nie głowna..nienawidze jechac przez niska..a wsiami spokojniej . A najlepiej to luie w kierunku janowa jechac lasem ( prawie non stop asfalt ) . przez most w brandwicy..potem w rzeczycy dlugiej skrecam i jade asfaltowka przez las..mijam goliszowiec i nastpnie jade jakies 2 km waskim asfaltem przez als i wtedy skrecam na lesna droge w prawo..dojezdzam do stawow gdzie zazwyczaj grobla prowadza rower bo piach tam jest bardzo..gdy mine juz stawy zaczyna sie asfalt znow i jade przez gwizdow..kalenne..ciehcocin az do modliborzyc..gdzie skrecam na janow ..potem juz wracam glowna szosa tylko pod koniec nie jade na nisko tylko na pysznice

 

Ja ta dziewczyne juz kilka razy widzialem....trzeba kiedys zagadac :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Sandomierza jechalem..polazic po starym miescie i w gorki pieprzowe..i nie dojechalem . A nie mialem łatek ani nic bo niedawno zalałem uszczelniaczem obie detki wiec zrezygnowalem z wozenia łatek czy detek . No ale na takie cos to nic nie pomoze...dzis kupilem nowa detke i troche pojezdzilem..61 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj jeździłem ale mało bo tylko 25 km nie mogę sobie teraz pozwolić na większe wypady bo matura w tym roku:) ale po maturze długie wakacje więc zacznę jeździć już grubo:) Tylko widzę że komary sie pojawiły co mnie zawsze denerwuje:) a ty dziś gdzie jeździłes?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jak jeździłem mtb to też jeździłem w te lasy:) fajne trasy tam są:) tylko jak ktoś nie zna to może sie zgubić:) choć zawsze wyjeżdża sie na główną drogę i wiadomo potem co i jak:) a odnośnie grobowa to miałem tam dziewczynę kiedyś:) haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna teraz buduja obwodnice grebowa..zaczyna sie zaraz za mostem w Jamnicy..a konczy w tym lesie za grebowem na trasie do Tarnobrzeg..bedzie nowa traska do obczaenia :)

 

Tak..fajnie w tych lasach jest..ja w lecie to np jade do bojanowa..a potem z bojanowie w las i wyjezdzam na krawcach..i dalej do grebowa i Stalowej..albo z krawcow przez rzeke na burdze i dopiero do stalowej ( tylko teraz powodz rozwalila kładke na rzece w burdzach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Siema. Jestem tu nowy, bo też jestem nowym rowerzystą :)

Jeśli chodzi o trasy rowerowe, to też liczę na jakieś ciekawe sugestie.

Osobiście lubię jeździć po lasach za HSW i tych w stronę bojanowa....

Można pośmigać po terenie...

Ostatnio pojechałem na Grębów i później w prawo na Zabrnie, lasem do Zbydniowa i już drogą powrotną na Sandomierz - trasa ok 40 km...

Odnośnie trasy na kraśnik, to można to przejechać jakoś ciekawiej niż krajową asfaltówką? Jest możliwy przejazd drogą wzdłuż torów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

W ostatnia niedziele własnie pojechalem sobie do krasnika nad zalew taka traska

 

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hhzcabfwewkxmtbs

 

Poza krotkim framgmentem szutrowo -polnym to asfaltowa trasa ale od krasnika w strone potoczka asfalty kiepskie wiec prawie jak terenowa trasa :) . Trasa wogole jest ciekawa bo praktycznie od zaklikowa az do krasnika a potem do potoczka non stop sa male gorki i fajnie sie jedzie . A czy mozna pojechac az do krasnika drogami nie afaltowymi...hmm..pewnie mozna ale trzeba by bylo zapewne strasznie sie krecic i kombinowac .Ale mozna kiedys sprawdzic taka opcje . Ja osobiscie sie troche pokreciłem drogami polnymi w okoliccach łysakowa..potoczka..modliborzyc i moge powiedziec ze fajnie sie jezdzi . W ta niedziele ( 11 wrzesien ) o ile pogoda pozwoli mysle wybrac sie jeszcze raz do krasnika rowerkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...