Skocz do zawartości

[Wrocław dojazd na lotnisko] od strony Poznania


Przeor

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że się forum posypało i poprzedni taki temat zniknął, jestem zmuszony stukać w klawisze po raz drugi :angry:

A więc po kolei. 06 maja (niedziela) mam wylot do Rzymu. Wiem już, że Wrocław, wbrew temu co pisze na stronie przewoźnika nie jest tak tragicznie rozkopany więc zdecyduję się na jazdę samochodem. Jeżeli byści byli tak łaskawi żeby znowu mi naświetlić dokładną drogę na lotnisko to byłbym niesamowicie wdzięczny (mogę wysłać jakąś kartkę jak ktoś sobie zbiera ze stempelkami :) ).

Z Poważaniem

Wasz Przeo r :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadasz do Wrocławia i jedziesz (od tablicy Wrocław) główną droga przez ok. 3km. Najpierw jest to ul. Sułowska, potem Żmigrodzka. Na pierwszych (do przebudowy Żmigrodzkiej zawsze były pierwsze) światłach skręcasz w prawo w ulicę Bałtycką. Przejeżdżasz prosto jedno skrzyżowanie i na drugich światłach skręcasz w prawo (przed mostem) w Osobowicką. Osobowicką cisniesz prosto aż przejedziesz pod wiaduktem kolejowym. Za wiaduktem, na światłach skreca się w prawo na łuk prowadzący na Most Milenijny. Od tego momentu napierasz prosto przez 4 skrzyżowania ze swiatłami, aż wjedziesz na estakadę. Na szczycie estakady jest zjazd w prawo i tam juz powinien byc znak na lotnisko. Oczywiscie zjeżdzasz i na światłach jedziesz w prawo w ulice Strzegomską. Dalej prosto (przez 3 światła) i skręcasz za przejazdem kolejowym (znowu) w prawo w ul. Graniczną. Teraz juz prosto do lotniska jakieś 3,5km. Tuż przed lotniskiem jest rozwidlenie dróg. Graniczna odbija w prawo, a ty musisz pojechac prosto, potem droga zakreca w lewo na lotnisko (ul. Skarżyńskiego)

PS. Z tego opisu wynika , że we Wrocku są tylko zakręty w prawo, ale tak łatwo to nie jest:)

Poroponuję też skorzystać ze stronek typu www.viamichelin.com lub www.de.map24.com, można sobie wydrukować plan podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z planów już korzystałem, ale wiadomo, że najlepsze są informacje z pierwszej ręki. Żaden plan nie wytłumaczy tak dobrze jak np Ty. Nie chciałbym zabłądzic bo samolocik nie będzie czekał. Wielki dzięki. Oczywiście prośba do Wszystkich. Jakby zaczęli kopać na tej trasie to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...