Skocz do zawartości

[zlot wielkopolski] Odwołany


Biera

Rekomendowane odpowiedzi

Time is over... sad.gif

 

Czas minął, grupa się nie zebrała, niestety ale muszę odwołać zlot. sad.gif

5 osób które się zebrało i wpłaciło to jednak stanowczo za mało. Przykro mi, że skończyło się na pięknych planach, ale nie mogę nic w tym temacie zmienić. Może uda się zebrać za rok albo we wrześniu? Jutro wieczorem mam odpowiedzieć ostatecznie (przewlekłem to i tak o 2 dni).

 

Osoby które dokonały wpłat proszę o kontakt na gg (3567561) lub priv w celu ustalenia sposobu zwrotu kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realnie to wygląda tak że dużo ludzi dużo mówi a jak przychodzi do konkretów to tylko niektórzy się z tego wywiązują.

jeśli do środy się nie zgłosi jeszcze 5 osób - odwołuję wszystko (do środy mam czas na ostateczną decyzję i wpłatę kasy, bo termin jest już gorący i inne grupy o niego pytają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Time is over... :rolleyes:

 

Czas minął, grupa się nie zebrała, niestety ale muszę odwołać zlot. ;)

5 osób które się zebrało i wpłaciło to jednak stanowczo za mało. Przykro mi, że skończyło się na pięknych planach, ale nie mogę nic w tym temacie zmienić. Może uda się zebrać za rok albo we wrześniu? Jutro wieczorem mam odpowiedzieć ostatecznie (przewlekłem to i tak o 2 dni).

 

Osoby które dokonały wpłat proszę o kontakt na gg (3567561) lub priv w celu ustalenia sposobu zwrotu kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...